استخدام کارمند فروش در شرکت پایدار پلاستیک

شرکت پایدار پلاستیک جهت تکمیل کادر اداری خود به یک نفر کارمند فروش با شرایط زیر نیازمند است:

جنسیت: خانم/آقا

سابقه کار حداقل 5 سال

محل سکونت در محدوده شهرک صنعتی شمس‌آباد، رباط‌کریم، اسلامشهر باشد. از اسلامشهر و رباط کریم هم سرویس داریم.

تحصیلات کارشناسی (ترجیحا رشته‌های مرتبط)

ویژگی‌های فردی:

خلاق، پیگیر و دارای روحیه کار تیمی

مسئولیت‌پذیر، یادگیرنده

لطفا رزومه خود را به آدرس ایمیل Paydar1818@gmail.com ارسال نمایید.

کارمند فروش

با استفاده روزانه یک ساعت از تلفن همراه، احساس خوشبختی بیشتری کنید

هر فناوری‌ تازه‌ای که می‌آید، موجی از هراس و تردید را به همراه می‌آورد. این موضوع چه در فرنگ و چه در ایران عمومیت داشته است.

مثلا وقتی یوهانس گوتنبرگ، دستگاه چاپ را اختراع کرد و به یاری آن دیگر کتاب‌هایی به غیر از کتاب‌های انجیل یا ادعیه هم می‌توانستند در شمارگان خیلی زیاد چاپ شوند، خیلی‌ها اعتراض کردند که این فناوری باعث اشاعه کتاب‌های بی‌محتوا و کم‌ارزش شده و دوست داشتند به همان سال‌هایی برگردند که شیوه‌های قدیمی نسخه‌برداری از کتاب‌ها اجازه نمی‌داد هر کتابی بتواند به سرعت چاپ و توزیع بشود.

در ایران خودمان، ورود تلگراف و رادیو، با موجی از اعتراض‌ها و هشدارها همراه بود. در برخی از نشریات دهه ۱۳۲۰ تیتر می‌زدند که رادیو درس بی‌عفتی و بی‌عصمتی و بی‌حیایی می‌دهد. ادامه خواندن “با استفاده روزانه یک ساعت از تلفن همراه، احساس خوشبختی بیشتری کنید”

مهارت‌های نرم مدیریتی‌ را بشناسید

موفق‌ترین و کارآمدترین مدیران کسانی هستند که نه تنها از مهارت‌های فنی و کلاسیک مدیریتی به حد کمال برخوردارند، بلکه یکسری مهارت‌های نرم و ظریف مدیریتی را نیز در خود تقویت کرده‌اند که آنها را نسبت به مدیران معمولی و متوسط متمایز می‌سازند. از این مهارت‌های نرم می‌توان به مواردی همچون مهارت‌های بین فردی، مهارت‌های ارتباطی، مهارت در مذاکره و الهام بخشی اشاره کرد که بدون آنها مدیران دارای بالاترین حد مهارت‌های فنی نیز کاری از پیش نخواهند برد. در بخش اول این مطلب به هشت مورد از شانزده مورد مهارت‌های نرم و تاثیرگذاری که در اغلب مدیران برجسته و مشهور امروز وجود دارند، اشاره شده است.

ادامه خواندن “مهارت‌های نرم مدیریتی‌ را بشناسید”

چند نشانه برای این که بدانید عملکرد خوبی در محیط کار داشته‌اید

رهبران یک شرکت همیشه به‌طور مستقیم از عملکرد کارمندانشان قدردانی نمی‌کنند. آن‌ها گاهی اوقات این موضوع را با رفتارشان نشان می‌دهند.

رئیس یک شرکت وظیفه دارد به کارمندانش بگوید که برای پیشرفت باید بر چه موضوعاتی تمرکز کنند. همچنین اشتباهات آن‌ها را نیز باید متذکر شود. درواقع انتقاد سازنده نوعی بازخورد دادن است. اما فراموش نکنید که بازخورد مثبت نیز لازم و ضروری است. اینکه کارمندان ببیند تلاش‌هایشان دیده می‌شود و کارشان ارزشمند است، بسیار اهمیت دارد. اگر شخصی ببیند که دیگران به او اعتقاد دارند، خودش نیز به این باور خواهد رسید. اما بسیاری از مدیران عادت به تشویق کردن کارمندان خود ندارند. در چنین شرایطی به‌طور مستقیم از کارمندان قدردانی نمی‌شود. اما آن‌ها می‌توانند از نوع رفتار رئیسشان متوجه این موضوع شوند. اگر شما هم ۳ نشانه‌ی زیر را در محیط کار خود احساس کردید، یعنی رئیستان از کار شما راضی است.

۱- مسئولیت‌های بیشتری به شما محول می‌شود
یک مدیر اگر احساس کند کارمندش نمی‌تواند مسئولیت‌های خود را انجام دهد، هیچ موقع وظایف بیشتری به او نمی‌دهد. بنابراین اگر وظایف بیشتری به شما داده شد، احساس بدی بابت این موضوع نداشته باشید. می‌توانید حرف رئیستان را این‌گونه برداشت کنید که می‌گوید: «من تو را برای انجام دادن این کارها انتخاب کردم زیرا می‌دانم که در همه‌ی کارها عملکرد بالایی داری.»

گاهی اوقات مدیران برای کم کردن کارهای خودشان وظایف جدید را به کارمندان محول می‌کنند. برای اینکه مطمئن شوید مسئولیت‌های جدید به دلیل توانایی‌هایی که دارید به شما محول شده است یا خیر، به سؤالهای زیر پاسخ دهید:

آیا این مسئولیت‌ها مهارت جدیدی به من یاد می‌دهند؟ آیا من را برای وارد شدن به پروژه‌های جدید آماده می‌کند؟
آیا باعث می‌شوند که من در یک کار مهم و حیاتی مشارکت داشته باشم؟
آیا کارهای جدید به من کمک می‌کنند که به سمت علاقه‌مندی‌هایم پیش بروم و پیشرفت کنم؟
اگر پاسخ حداقل یکی از این ۳ سؤال مثبت باشد، یعنی رئیستان فکر می‌کند که شما وظایف فعلی خود را به بهترین نحو انجام می‌دهید. او می‌خواهد راه‌های بیشتری برای پیشرفت کردن در مقابل شما قرار دهد. بنابراین از این موضوع استقبال کنید.

۲- استقلال بیشتری به شما داده می‌شود
همان‌طور که می‌دانید یکی از دلایل اصلی که رهبران همه چیزی را با جزئیات کامل بررسی می‌کنند این است که فکر می‌کنند کارمندان انتظاراتشان را برآورده نمی‌کنند. البته برعکس این موضوع نیز حقیقت دارد. اگر رئیسی جزئیات کاری کارمندانشان را بررسی نمی‌کند، یعنی هیچ ایرادی در کار آن‌ها وجود ندارد.

بنابراین اگر رئیستان دست شما را در تصمیم‌گیری باز می‌گذارد، یعنی به کار شما و مهارت‌هایتان اعتماد کامل دارد. رئیستان در چنین شرایطی معمولا می‌گوید نیازی نیست همه چیز را ابتدا با او هماهنگ کنید و کافی است که سؤالهای مهم را از او بپرسید. دادن وظایف جدید و نظارت نکردن بر نحوه‌ی انجام آن نیز همین معنا را می‌دهد. یعنی شما بدون نظارت رئیس نیز کارتان را عالی انجام می‌دهید و او به شما اعتماد کامل دارد.

۳- به شما فرصت دیده شدن می‌دهند
بهترین رهبران اجازه می‌دهند که کارمندانشان موارد جدید را با کار کردن تجربه کنند و یاد بگیرند. آن‌ها می‌دانند که کدام کارمندشان را باید برای انجام این کار انتخاب کنند. به‌عنوان مثال از فرد مورد نظر خود می‌خواهند که به امور یکی از مشتری‌های مهم رسیدگی کند یا در یک سخنرانی مهم از طرف شرکت صحبت کند. رهبران افرادی را برای انجام این کار انتخاب می‌کنند که به عملکردشان شک نداشته باشند. اگر شما هم شرایط مشابهی داشتید و برای سخنرانی کردن از طرف شرکت انتخاب شدید، یعنی رئیستان به شما ایمان دارد.

اگر دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که هر ۳ مورد ذکرشده، ارتباط مستقیمی با اعتماد رئیس دارند. بنابراین پیش از اینکه رئیستان بگوید، خودتان برای قبول کردن مسئولیت‌های بیشتر داوطلب شوید. شرکتی را که در آن کار می‌کنید، به افراد مهم معرفی کنید. همچنین کار خود را به بهترین نحو انجام دهید تا اعتماد رئیستان را جلب کنید.

منبع: زومیت

پایدار پلاستیک محصولات خود را چگونه ارسال می‌کند؟

نحوه ارسال کالاها در پایدار پلاستیک
حمل و نقل

همیشه برای اغلب کسانی که با ما تماس می‌گیرند، در مورد نحوه ارسال کالا می‌پرسند. به همین دلیل توضیحاتی در این باره برایتان آماده کرده‌ایم. پایدار پلاستیک محصولات را به دلیل حجیم بودن آن معمولاً از طریق باربری‌ها یا ماشین‌های باری شخصی ارسال می‌کنیم.

ادامه خواندن “پایدار پلاستیک محصولات خود را چگونه ارسال می‌کند؟”

تولید سفره یکبارمصرف با یک طرح جدید

کیسه زباله رولی

امروز طرح جدیدی را برای تولید سفره های یکبارمصرف شروع کردیم. طرحی که با رنگ های مختلف سازگاری داشته و به خوبی در رنگ های متنوع، دیده می شود.

اما تقریبا یکی دو روزی است که مشکی دسته رکابی را شروع کردیم. چاپی آن از خرید شما متشکریم مشکی با چاپ طلایی است.

ادامه خواندن “تولید سفره یکبارمصرف با یک طرح جدید”

ادامه تولید کیسه فریزر رولی و کیسه زباله رولی لندنی

کیسه فریزر

کارها در پایدارپلاستیک به روال در حال انجام است.
امروز نایلکس دسته رکابی رنگی را تولید می کردیم، دیروز کمی موادی که با آن تولید می شد ترکیب ایده آلی نبود که با تغییر آن امروز جنس خوبی تولید شد.

ادامه خواندن “ادامه تولید کیسه فریزر رولی و کیسه زباله رولی لندنی”

پنجنشبه پرکار و مقدمات حضور همکاران در انتخابات

آخر هفته خوب و پرکاری داشتیم، امروزادامه کارهای نصب و راه اندازی دستگاه جدید را انجام می دادیم.

سفره 50 متری با ضخامت 450 گرم در هر رول تولید داشت، همین طور پرفراژ.

ادامه خواندن “پنجنشبه پرکار و مقدمات حضور همکاران در انتخابات”

ادامه راه اندازی دستگاه جدید تولید نایلون و نایلکس

در یکی دو روز اخیر، ست آپ دستگاه جدید را در برنامه های کاری مان داشتیم.

امروز سایز تولید نایلکس به 55 65 دسته رکابی تغییر پیدا کرد، تولید سفره یکبارمصرف شروع شد.

ادامه خواندن “ادامه راه اندازی دستگاه جدید تولید نایلون و نایلکس”

همه چیز آماده برای شروع به کار دستگاه جدید تولید نایلون

تولید نایلون فروش نایلکس

امروز دستگاه سه لایه جدید که روز قبل به سالن تولید منتقل شده بود را نصب کردیم ولی استارت نهایی به فردا موکول شد البته همه کارهای نصب انجام و اسمبل شد و برق دستگاه هم متصل شد و آماده راه اندازی است.

ادامه خواندن “همه چیز آماده برای شروع به کار دستگاه جدید تولید نایلون”