طرح توجیهی تولید نایلون و نایلکس

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۴

در این پست می‌خواهیم به صرفه و صلاح تولید نایلکس، نحوه راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس و محاسبه سود تولید این محصول بپردازیم

در این پست می‌خواهیم به صرفه و صلاح تولید نایلکس، نحوه راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس و محاسبه سود تولید این دو محصول بپردازیم

 

برای مثال راه اندازی تولید نایلکس چاپی یا شفاف چه دستگاه‌هایی نیاز دارد؟
برای تولید نایلکس چاپی، شفاف و رنگی دسته دار با یک خط تولید به دستگاه های زیر نیازمندیم:
1.میکسر یا همزن مواد
2.پمپ باد
3.دستگاه تولید
4.دستگاه چاپ
5.دستگاه دوخت و برش
6.دستگاه پانچ
7.دردوز
8.باسکول
برای شروع کار این ماشین‌آلات مورد نیاز است و اینکه چه نوع دستگاهی برای کار ما مناسب است را در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

هزینه راه اندازی خط تولید نایلکس چاپی چقدر است؟

قیمت‌هایی که مینویسیم حدودی هستند:
برای یک دستگاه میکسر ایرانی حدود 9 میلیون تومان باید هزینه بپردزاید که در مجتمع تجریشی واقع در تهران - باقرشهر تولیدکننده‌های داخلی خوبی هستند که میتوانید از آنجا تهیه کنید.


پمپ بادها اسکرو و معمولی هستند، برای یک تا 3 خط تولید نایلکس پمپ باد معمولی کافیست و قیمت حدودی آن 20 میلیون تومان است.


و اما قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس که یکی از مهمترین بخش‌هایی که تعیین کننده کیفیت محصول هستند، بهترین نوع دستگاه تولید نایلکس چاپی دستگاه سه لایه است، با دستگاه تک لایه نیز می‌توانید تولید را شروع کنید. حدود قیمت دستگاه تولید سه لایه تایوانی عرض 80 که برای اول کار نیاز دارید 1 میلیارد تومان است و حدود قیمت دستگاه سه لایه چینی 400 میلیون تومان است.
دستگاه تک لایه تولید تایوانی 400 میلیون و دستگاه تک لایه چینی 170 میلیون تومان است.


در این مرحله باید طرح توجیهی تولید نایلون و نایلکس دسته‌دار را که از قبل نوشته اید بررسی کنید و سپس انتخاب کنید که کدام یک برای شما بهتر است، بدیهی است که دستگاه‌های تولید تایوانی به مراتب کیفیت بهتری دارند و خرابی کمتری به نسبت دستگاه‌های چینی دارند که این مورد را در پایان هر سال و محاسبه سود تولید نایلکس ملموس است. دستگاه‌های تولید ایرانی نیز در بازار هستند ولی در شرایط فعلی که بهای تمام‌شده و کیفیت برای هر واحد تولیدی حائز اهمیت است پیشنهاد نمی‌شود چونکه محصول تولید شده کیفیت و تولید پایینتری نسبت به دستگاه‌های تولید چینی یا تایوانی دارد.

 

برای چاپ روی نایلکس دو نوع دستگاه وجود دارد، یکی دستگاه فلکسو و دیگری هلیو
دستگاه هلیو کیفیت بهتری دارد و همینطور هزینه چاپ بیشتری دارد
همینطور هر نوع هم آنلاین و هم آفلاین دارد به این معنا که در آنلاین محصول بلافاصله بعد از تولید، چاپ خورده و بعد روی رول‌پیج جمع می‌شود، دستگاه آفلاین بعد از تولید فیلم طاقه را روی دستگاه چاپ قرار داده و سپس عملیات چاپ انجام می‌شود. 
دستگاه‌های چاپ از تک‌رنگ تا هشت‌رنگ هستند که باید به نسبت تعداد رنگ‌هایی که می‌خواهید چاپ کنید، دستگاه چاپ انتخاب کنید. 
برای شروع دستگاه چاپ ۴ رنگ هلیو یا فلکسو کافی است و حدود قیمت آن ۲۵۰ میلیون تومان است.

 

دستگاه دوخت و برش را هم می‌توانید خارجی بخرید هم ایرانی، حدود قیمت دستگاه دوخت ایرانی ۲ طبقه که هم می‌توان نایلکس سفید و رنگی و هم نایلکس چاپی را دوخت زد ۱۷۰ میلیون تومان است که معروفترین برندها در ایران دوخت شهرستانی و دوخت صدیقی هستند.
دستگاه دوخت نایلکس تایوانی هم گزینه خوبی است که قیمت حدودی آن ۵۵۰ میلیون تومان است، دستگاه دوخت چینی پیشنهاد نمی‌شود چراکه کار با آن‌ها بسیار دشوار هستند و خرابی زیادی از طرف همکارانی که با دستگاه‌های دوخت چینی کار کرده‌اند گزارش شده است.

 

درباره آیتم بعدی که دستگاه پانچ است در صورت خرید دستگاه خارجی نیازی به این دستگاه نیست چونکه معمولاً دستگاه‌های خارجی روی خودشان پانچ اوتوماتیک دارند و دیگر نیازی به خرید پانچ نیست. اگر دستگاه دوخت ایرانی می‌خرید باید پانچ هم بخرید که حدود قیمت آن ۱۰ میلیون تومان است.

 

دستگاه دردوز بهتر است برند ژاپنی یا تایوانی باشد، چون به نسبت دستگاه‌های چینی خرابی کمتری دارند و طول عمر بیشتر، این دستگاه‌ها حدوداً ۱۰ میلیون تومان است و پایینتر از چهارراه گلوبندک تهران، خیابان خیام یافت می‌شود. 

 

باسکول بهتر است با دقت ۱۰ گرم باشد که وزن دقیقی از کیسه داشته باشیم و حداکثر میزان مورد نیاز ما ۲۵ کیلو است که باسکول‌های ۵۰ تا ۷۰ کیلویی جوابگوی کار ما هستند. 
ما در پایدار پلاستیک کیسه‌ها را به صورت ۲۰ کیلویی بسته‌بندی می‌کنیم که زمان حمل، افرادی که محصولات را جابجا می‌کنند آسیب نبینند، کیسه‌های ۲۵ کیلویی نایلکس به لحاظ هزینه به صرفه‌تر هستند که ما سلامتی بلندمدت نیروی انسانی را به اندک هزینه‌های کوتاه مدت ترجیح داده و کیسه‌ها را ۲۰ کیلویی پر می‌کنیم.

 

برای تولید نایلکس و شروع با یک خط تولید به چقدر فضا نیاز داریم؟

برای شروع با یک دستگاه تولید به 200 متر مربع فضا نیاز داریم که ارتفاع سوله هم باید 5 متر باشد، این فضا برای یک دستگاه تولید با وسیله های مورد نیاز که پیش‌تر گفتیم، مواد اولیه و محصولات تولید شده و آماده فروش کافی است.
مبلغ حدودی در مجتمع‌های صنعتی حومه تهران برای اجاره این فضا 50 میلیون تومان پول پیش و 6 میلیون تومان اجاره ماهانه است که هرچقدر از تهران دورتر می‌شویم مبلغ اجاره کمتر می‌شود.

 

چقدر برق برای راه‌اندازی کارخانه تولیدی نایلکس نیاز داریم؟
برقی که برای راه اندازی یک خط نیاز داریم 25 آمپر است و برق بیشتری برای یک خط تولید نایلکس نیاز نیست و حتماً باید برق سه‌فاز باشد.

چه مقدار مواد اولیه برای تولید نایلکس در شروع کار نیاز داریم؟
جمع مقدار مورد نیاز مواد اولیه تولید نایلکس 5 تن است که برای تولید نایلکس به آن نیاز داریم و در حال حاضر حدود 55 میلیون تومان سرمایه نیاز دارد. این  به شرطی هست که محصول تولید شده را نقدی بفروشید و دوباره مواد اولیه جایگزین کنید.

 

برای تولید نایلکس شفاف چقدر سرمایه نیاز است؟

با توجه به قیمت‌هایی که گفتیم و توضیحاتی که دادیم اگر انتخاب ما برای تولید نایلکس دستگاه تک لایه چینی، دستگاه دوخت ایرانی و بقیه موارد مورد نیاز است جمعاً 500 میلیون تومان برای شروع کار نیاز است.

 

برای تولید نایلکس چاپی چقدر سرمایه نیاز است؟

در اینجا چند انتخاب داریم:

تولید نایلکس چاپی با دستگاه سه لایه تایوانی 1 میلیارد و 650 میلیون تومان

تولید نایلکس چاپی با دستگاه سه لایه چینی 1 میلیارد تومان

تولید نایلکس چاپی با دستگاه تک لایه 850 میلیون تومان

حدود 50 میلیون تومان به جمع ماشین‌آلات مورد نیاز و مواد اضافه شد که بابت ملزومات چاپ که شامل مرکب، حلال، سیلندرها و کلیشه است می‌شود.

 

 

یک خط تولید تک لایه نایلکس چینی چقدر ماهانه تولید دارد؟
ماهانه بین 15 تا 18 تن می‌توانید با یک خط تولید چینی، نایلکس شفاف، رنگی یا شیری تولید کنید.

 

سود هر کیلو نایلکس چقدر است؟
محاسبه سود تولید نایلکس مهمترین موضوع بهای تمام شده نایلکس است که چالش بزرگی بین تولیدکنندگان نایلکس است. این عدد برای هر واحد تولیدی جداگانه محاسبه می‌شود و متفاوت است، چراکه به هزینه‌های انجام شده در هر ماه به میزان تولید در هر ماه بستگی دارد. و همینطور به قیمت فروش و نحوه فروش شما هم بستگی دارد.
ولی فرمول کلی به این صورت است که کل هزینه‌های یک ماه را جمع می‌کنیم، بعد هزینه‌های کل را تقسیم بر تولید کل همان ماه می‌کنیم، این عدد به علاوه‌ی بهای تمام شده ترکیب مواد نایلکس می‌شود عدد نهایی بهام تمام شده یک کیلو نایلکس در کارخانه شما. بعد از انجام این عملیات و قیمت میانگین فروش شما، سود خالص از تولید و فروش نایلکس شما مشخص می‌شود، سود تولید نایلکس در تولید بالا و هزینه‌ی پایین است و اگر می‌خواهید سود بیشتری کنید باید بیشتر تولید کنید و هزینه کمتری کنید.

 

اگر سوالی در مورد تولید نایلکس و صرفه و صلاح آن دارید زیر همین پست به صورت کامنت یادداشت کنید تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم.

 

پایدار پلاستیک

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد ایمیل و تلفن همراه شما منتشر نمی شود و فقط برای اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه شماست
علی شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
سلام،

من قصد دارم یک کارگاه تولید نایلون راه بندازم که باهاش فقط نایلکس شفاف (سوپر مارکتی) و کیسه فریزر بزنم،

تحقیقات کردم دستگاه ایرانی رو میشه مجموعا با 130 میلیون خرید ولی شما اینجا از دستگاه های ایرانی اصلا تعریف خوبی نکردید!

آیا دستگاه های جدید ایرانی که اینورتر دار هستن و به روز مناسب نیستن؟ پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
با سلام و احترام

کیفیت نایلکس تولیدشده را سیندرمارپیچ و قالب دستگاه تولید تعیین می‌کند، بنابراین مهمترین قسمت دستگاه برای کیفیت، طراحی مارپیچ و قالب است، بنابراین مهم نیست که دستگاه ایرانی تمام اینورتور باشد. می‌توانید از تولیدکننده دستگاه نایلکس بخواهید که دستگاه خود را مجهز به سیلندرماردون و قالب چینی کند و به شما تحویل دهد، در این صورت می‌توان کیفیت و میزان تولید ماهانه را تضمین کرد.

آرزوی موفقیت برای شما
علی دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
سلام،

منظور از قالب تو دستگاه تولید چیه؟

بعضی دستگاه ها 2 قالب هستش؟ یا سایز قالب ها که متفاوت...

میشه یه راهنمایی بکنید

با تشکر پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸
با سلام و احترام
قالب دستگاه تولید نایلکس، قسمتی است که مواد مذاب از آن خارج می‌شود، سایز سرقالب متفاوت است که برای محصولات مختلف از سایزهای مختلف قالب و سرقالب استفاده می‌شود.
احسان ابراهیم زاده دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
سلامدر شهر ما کارگاه تولیدی نایلون و نایلکس وجود نداره به نظر شما صرفه اقتصادی داره اینجور کارگاهی بزنم و بعد ها ارتقاش بدم؟؟؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
با سلام
بله ایده خوبی است
مصطفوی پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
سلام و خسته نباشید

تفاوت گیربکس ۱۸۰و۱۷۳در چیست؟ آیا در مقدار تولید تاثیر دارد؟

ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
با سلام و تشکر

این دو گیربکس به لحاظ قدرت متفاوت هستند و اگر سایز ماردون بزرگ باشد بهتر است گیربکس قوی‌تری استفاده کنیم، مقدار تولید را سایز ماردون و خروجی قالب تعیین می‌کند.
شهاب چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
با سلام و خسته نباشید خدمت شما .

تشکر بابت جوابگویی به سوالات ما .

ظرفیت یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه چگونه است ؟ آیا یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه جوابگوی تولید 40 کیلو نایلکس در ساعت میباشد ؟

با یک دستگاه تولید میتوان نایلکس شفاف و کیسه زباله و نایلکس شیری و رنگی تولید کرد ؟

تفاوت دستگاه عرض 80 قالب 6 با عرض 80 قالب 8 در چیست ؟

در قسمت قیمت مواد اولیه ، قیمت های ذکر شده قیمت بازار آزاد میباشند یا قیمت بورس ؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
با سلام و تشکر از توجه شما

یک دستگاه دوخت و برش ایرانی دوطبقه به طور میانگین امکان تولید تا سقف 1.5 تن نایلکس بدون چاپ در روز را دارد و دستگاه دوخت یک طبقه برای نایلکس بدون چاپ مناسب نمی‌باشد.
با یک دستگاه می‌توانید نایلکس سفید، شیری و رنگی تولید کنید ولی بعد از تولید نایلکس رنگی کمی ضایعات خواهید داشت تا دستگاه را به تولید نایلکس سفید تغییر تولید بدهید.
در مورد تفاوت سایز سرقالب، هرچه سرقالب کوچکتر باشد مناسب سایزهای کوچک و هرچه سرقالب بزرگتر باشد مناسب برای تولید سایزهای بزرگ نایلکس می‌باشد.
در قسمت قیمت مواد اولیه، قیمت‌های روز بازار آزاد می‌باشد.
سعید یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
با عرض سلام و ادب و احترامضمن تشکر از سایت خوبتان

میخواستم به موضوع مربوطه که مطرح میکنم جواب داده و راهنماییم کنید

اینجانب در صدد راه اندازی یک کارگاه تولید کیسه های زباله خانگی و بیمارستانی هستم . خرید زمین ، ساخت یک سوله ۲۰۰ متری ، خرید مواد اولیه که اصلی ترین ان خرید گرانول است ، ذخیره برای مواد اولیه و سرمایه در گردش برای ۶ ماه و موارد دیگر که لازم است اینجانب را راهنمایی فرمایید البته با اوضاع خراب اقتصادی این روزها

البته اینجانب پزشک هستم و رییس بیمارستان و بازار فروش را هم برلی بیمارستانهای دیگر و شهرداریهای مختلف دارم و مشکلی از این بابت ندارم فقط میخواستم سوال کنم ایا با مواد اولیه نو اینکاررا انجام دهم یا کهنه ؟ ایا اصلا اینکاردرکل به صرفه هست یا خیر ؟

ممنون میشوم اینجانب را راهنمایی فرمایید.

با تشکر و سپاس پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
با سلام و احترام

بله توجیه اقتصادی دارد و به صرفه است، اگر بتوانید درست تولید کنید و بازار فروش را تضمین کنید.
در مورد قیمت ها توضیحاتی را تقدیم کردیم، لطفاً بعد از مطالعه کامل آنها اگر سوالی هست بفرمایید تا جواب بدم خدمتتون.
در مورد سرمایه در گردش 6ماهه هم بستگی به مقدار تولید است، هر خط تولید حدود 1.5 میلیارد تومان سرمایه در گردش برای 6 ماه نیاز دارد.
در مورد مواد نو یا کهنه بودن زباله هم باید به نسبت تقاضا تولید کنید.
مرتضی چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
نوشته هاتون خیلی خوب وصادقانه بودند خیلی استفاده کردم فقط راهنمای خرید شرکت ها رو میتونستین بنویسین ومراحل انرا وتعداد کارگر تولید واینکه ایا میشود صادرات کرد ومراحل ان.تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
با سلام و احترام

بفرمایید که چه ماشین‌آلاتی مدنظرتون هست که اطلاعاتی که داریم رو تقدیم کنم
تعداد کارگر بستگی به خط تولید و نوع محصولی که تولید می کنید دارد و به همین دلیل شاخه های زیادی است که ممکن بود خواننده را گمراه کند، مثال دقیق بزنید که برای آن خط تولید، تعداد کارگر بگویم
در مورد صادرات هم بله، محصولات پلیمری امکان صادرات دارند، مخصوصاً به کشورهای هم مرز.
مصطفی یکشنبه ۱ دى ۱۳۹۸
سلام.اگه برای شروع فقط تو دستگاه دوخت و پانچ سرمایه بذارم، سودمناسبی بدستم میرسه؟؟ اصلا میشه جدا فقط با دوخت و پانچ وارد این حرفه شد،؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲ دى ۱۳۹۸
با سلام
ابتدا نیاز به دستگاه تولید دارید که فیلم اصلی را تولید کنید، بنابراین به دستگاه تولید هم نیاز دارید
مصطفی دوشنبه ۲ دى ۱۳۹۸
سلام.فیلم رو جدا نمیشه از بازار تهیه کرد و فقط کار دوخت و پانچ رو انجام داد؟؟ ممنون از حس مسئولیت و پاسخگوییتون. پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
این امکان وجود دارد ولی مقرون به صرفه نیست
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
با سلام و خسته نباشید خدمت شماتشکر فراوان جهت پاسخگویی به سوالات اینجانببنده تمامی مطالب سایت شما را مطالعه کردم و حتی سوالات کاربران و پاسخ های شما . به صورت کلی مطالب ارائه شده در سایت شما جوابگوی بسیاری از سوالات و ندانسته های اینجانب و راهنمای بسیار خوب و کاملی برای بنده بوده است .

سوالات دیگری دارم که اگر پاسخگو باشید سپاسگذار شما خواهم بود. پاسخ دادن
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
جوانی هستم که با سرمایه ای محدود قصد راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس در شهر خود را دارم . جمعیت شهر حدود 300 هزار نفر است که هیچ کارگاه تولید نایلون و نایلکس دسته رکابی شفاف و رنگی و کیسه زباله و فریزر در آن مشغول نمیباشد و تمامی نیاز شهر از بیرون از شهرستان تامین میشود .

بازار هدف اینجانب تامین نیاز مصرفی شهرستان میباشد .

با در نظر گرفتن اینکه هزینه های اجاره و تجهیز کارگاه را ندارم ، قصد استفاده از دو دستگاه تولید ایرانی (یکی صرفا جهت تولید نایلکس دسته دار شفاف و نایلکس فریزری مواد نو درجه یک و دیگری جهت تولید نایلکس مات و رنگی دسته دار و کیسه زباله) و یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه سرو موتور و میکسر و پانچ و ... را دارم . البته طبق گفته شما محصول تولیدی دستگاه های خارجی بهتر از دستگاه های ایرانی میباشد ولیکن قیمت خرید دستگاه های تولید خارجی چندین برابر دستگاه ایرانی میباشد ! آیا به نظر شما شروع به کار کردن با دستگاه های ایرانی (با سرمایه ثابت کمتر نسبت به دستگاه های خارجی) صرفا سود دهی کمتری خواهد داشت ؟ یا به دلیل های فنی و ... کار با دستگاه های ایرانی سود آور نمیباشد و ضرر و ورشکستگی در پی دارد و توجیه اقتصادی ندارد !؟؟

پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۴ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
تشکر از مطالعه مطالب سایت و امیدوارم که مطالب سایت مفید باشه
پیشنهاد نمی‌کنم که با دستگاه ایرانی شروع کنید، چون همونطور که خودتون آگاه هستید و در آخر به آن اشاره کردید، تولید نایلکس با دستگاه ایرانی و حجم پایین توجیه اقتصادی ندارد و مسئله مهمتر اینکه تولید نایلکس با دستگاه ایرانی کیفیت رقابتی ندارد.
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
1- چرا دستگاه های یک طبقه برای تولید بدون چاپ مناسب نمیباشند ؟

2- حدود ظرفیت روزانه دستگاه دوخت و برش یک طبقه سرو موتور را بفرمایید ؟

3- تفاوت دستگاه دوخت و برش مکانیکی با سرو موتور ؟

4- آیا سرو موتور کردن دستگاه مکانیکی امکان پذیر است و کار درستی است ؟

5- تفاوت حدود قیمت خرید مواد اولیه از بورس و بازار آزاد ؟

6- الزامات خرید مواد اولیه از بورس ؟

7- آیا همه ی مواد اولیه خریداری شده از بورس در یک محل تحویل داده میشود ؟ یا که هر نوع مواد اولیه را باید از یک پتروشیمی مورد نظر تحویل گرفت ؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۴ دى ۱۳۹۸
1.برای اینکه تولید کمتری دارند و محصول مرتب روی هم چیده نمی‌شود
2.دستگاه دوخت یک طبقه به صورت میانگین 1 تن در شبانه روز تولید می‌کند
3.دستگاه دوخت و برش مکانیکی برای قدیم است و دستگاه های دوخت سروو استفاده می‌شوند
4.پاسخ سوال سوم
5.بعد از خرید و پرداخت مالیات های مربوطه و هزینه های حمل، تفاوت چندانی ندارند
6.تنها راه خرید رسمی مواد پلیمری با فاکتور رسمی، بورس کالای ایران می‌باشد
7.هر مواد را از هر پتروشیمی بخرید، به صورت جداگانه تحویلتون می‌دهند
حامد شنبه ۷ دى ۱۳۹۸
سلام و عرض ادب و خسته نباشید

یه مشاوره میخواستم

من قصد تولید پلاستیک فریزری دارم.برای تولید تا جایی که پرس و جو کردم دستگاه ایرانی هم جواب میده که البته سیلندر و ماردون چینی اگه داشته باشه چه بهتر.برای دوخت فقط میخواستم بدونم من اگه بخوام بصورت رول و پرفراژ بسته بندی کنم باید دوختی سوای دوخت و برش تهیه کنم.

شنیدم که میشه دستگاه رول رو جلوی دستگاه دوخت و برش سوار کرد.

به نظر شما با چه نوع دوختی شروع کنم؟

ممنونم از راهنماییتون پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۸ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام

در مورد تفاوت دستگاه ایرانی و چینی نوشتیم، اینکه سیلندر ماردون چینی است و دستگاه ایرانی، مشکل خاصی وجود ندارد و ایده خوبی است.
برای تولید کیسه فریزر رولی باید دوخت فریزر رولی بخرید که کاملاً متفاوت است با دستگاه دوخت کیسه فریزر شیت، برای شروع هم بستگی به بازار هدف دارد.
میلاد سه شنبه ۱۰ دى ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید.

ببخشید هزینه تولید هر تن نایلون حدودا چقدره؟

سود حاصل از فروش تقریبا در چه بازه ای قرار میگیره؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
این اطلاعات نسبت به مقدار تولید شرکت ها و هزینه‌ای که می‌کنند متفاوت است.
Mehran پنجشنبه ۱۹ دى ۱۳۹۸
با عرض سلام خدمت شما

سوال من راجب راه اندازیع خط تولید هستش که یع خط تولید کوچیک با یک سرمایع کوچیک ایا امکان موفقیت داره؟

چه نوع دستکاهایی با قیمت مناسب وپایین کارایع مناسبی دارن

بعدماهانه چه مقدار تولید باید صورت بگیره که بع سود دهی مناسب خطم بشه با هزینه ای جاری مانند اجازه سوله خرابی دستگاه اجازه کارگر و...

ممنون از پاسخ شما پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۸
با سلام و عرض احترام
بله، شما می‌توانید با دستگاه کوچک نایلکس و حجم پایین تولید کارتان را شروع کنید، موضوع هزینه ها و سود قطعی هم بستگی به توان شما در مدیریت تولید و فروش دارد.
علیرضا همت شنبه ۲۱ دى ۱۳۹۸
ضمن تشکر از اطلاعات مفید شما، می خواستم بدانم آیا با یک دستگاه می توانم هم کیسه فریزر تولید کنم و هم فیلم نایلون شفاف با ضخامت یک میلیمتر؟

پیشاپیش از پاسخی که ارسال می کنید، تشکر می کنم. پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
بله این امکان وجود دارد، شاید مجبور شوید هنگام تغییر تولید محصول، سر قالب را عوض کنید.
محمدرضا احمدزاده سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
واقعا ممنونم از توضیحاتتون عالی بود چون من تازه میخوام کارخونه رو افتتاح کنم که طبق توضیحات شما قبل تحویل دستگاهام به دستگاه سازم بگم ماردون و قالبمو برام چینی کار کنه واقعا ممنون از سایت خوبتون پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
خوشحالیم که مطالب مفید بوده براتون، آرزوی موفقیت در راه‌اندازی کارخانه نایلکس.
حسین موحدی یکشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۸
با سلام و عرض خسته نباشید بنده میخوام یه کارگاه تولید پلاستیک برای شیرینگ کارخانجات کاشی رو شروع بکنم به نظر شما چقدر سرمایه نیاز دارم؟؟و آیا صرفه اقتصادی داره؟؟با تشکر پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
ایده خوبی است و کارخانجات کاشی مصرف شیرینک زیادی دارند، برای شروع و یک خط تولید حدود 800 میلیون تومان پور نیاز دارید.
مصطفوی یکشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید

من با یک تولید چینی کارکرده میخوام شروع کنم دونفر تولید کار ایرانی که هرکدوم ۳۵۰۰حقوقشون هست و هزینه بیمه واجاره جا۲۰۰۰تومن درنهایت خرج در رفته کیلویی ۷۰۰تومن میمونه که دستگاه ۲۵روزکاری ۱۷تن تولید میکنه باچند تولیدکننده نایلکس مشورت کردم گفتن بایک دستگاه نمیشه یا بصرفه نیست این کار حالا میخوام نظر شمارو هم بدونم که من این کارو انجام بدم من کلا ۳۵۰میلیون سرمایه دارم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام

اگر سرمایه شما محدود به 350 میلیون تومان است، با همان یک خط تولید نایلکس شروع کنید، بدیهی است اگر خط تولید بیشتری داشته باشید سود بیشتری هم خواهید داست، بنابراین می‌توانید بعد از شروع با خط تولید اولی، خط‌های بعدی تولید را نیز راه‌اندازی کنید.
داود رضایی سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
سلام ممنون بابت طرح توجیهی خوب شما

من میخواستم فرق بین تک لایه و سه لایه رو بدونم

ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و تشکر از توجه شما
در یک پست در مورد دستگاه سه لایه نوشتیم، می‌تونید کامل بخونید:
http://prpl.ir/n365
مهدی اخلاقی شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
با سلام

ببخشید میخواستم بدونم برای تولید نایلون های پلی اتیلنی مواد کمکی ضروری است؟مانند کمک فرآیند و آنتی بلاک و لیزکننده و...؟؟؟با تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در سایت یک پست هست به نام ترکیب مواد نایلون و نایلکس، لطفاً آن پست را کامل مطالعه و لینک‌های آن را بخوایند و سپس اگر سوالی بود همانجا کامنت بگذارید، در مورد افزودنی‌های مورد نیاز تولید نایلون یا نایلکس آنجا توضیحاتی داده‌ایم: http://prpl.ir/n387
علی امانی پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
سلام برای راه اندازی دستگاه نایلون و نایلکس ایرانی کسی را سراغ دارید ممنون میشم

پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در باقرشهر و مجتمع تجریشی واقع در تهران دستگاه فروش‌هایی هستند که می‌تونن کمکتون کنن
بابائی سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
سلام....چه موادی برای تولید نایلکس نونی باید استفاده کرد که قیمتش مناسب تر تموم شه؟ پاسخ دادن
بابائی سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
سلام....چه موادی برای تولید نایلکس نونی باید استفاده کرد که قیمتش مناسب تر تموم شه؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در پست زیر ترکیب مواد نایلکس را نوشته‌ایم، لطفاً مطالعه بفرمایید:
http://prpl.ir/n387