گفت و گوی ماهنامه بسپار با مدیر عامل پایدار پلاستیک در نمایشگاه اصفهان پلاست

۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

محمد هاشمی، مدیرعامل شرکت پایدار پلاستیک: با نیمایی شدن قیمت عرضه موا پتروشیمی بخشی از مشکلات تامین مواد حل شد

بسپار / ایران پلیمر: پایدار پلاستیک فعالیت خود را با تاسیس فروشگاه در چهار راه مولوی تهران در سال ۱۳۵۶ آغاز کرد و هنوز هم در همین محل به قوت خود باقیست. سپس با توجه به نیاز بازار، پا به عرصهٔ تولید گذاشت و از سال ۱۳۹۱ در بخش تولید نیز فعال است. محصولات این شرکت را عموما نایلکس تشکیل می‌دهد و بیشتر تمرکز بر نایلکس‌های چاپی است. علاوه بر این کیسه فریزر رولی و سفره‌های یکبار مصرف نیز در سبد محصولات ما یافت می‌شود. 

محمد هاشمی مدیر عامل این مجموعه در مصاحبه با بسپار ادامه داد: دغدغه اصلی ما تامین مواد اولیه است. بحث سهیمه‌های بهین یابی و عرضه‌های نامناسب پتروشیمی‌ها تولیدکنندگان را دچار زحمت فروانی کرده است. هر چند نباید از حق گذشت که در حال حاضر با بهبود مواجه شده است. در واقع بخش عمده‌‌ای از مشکل عرضه با جهش از دلار دولتی به نیمایی حل شد و عرضه‌ها افزایش یافت. 

مرکب‌ها نیز دچار افزایش قیمت شده به گونه‌‌ای که پیش از این به صورت اعتباری خرید می‌کردیم اما اکنون به صورت پیش پرداخت! البسته بنابر شنیده‌ها تامین مواد اولیه مرکب نیز به مشکل خرده و ما نیزبه عنوان عضوی از این زنجیره دچار مشکل شده ایم. 

متن کامل این گفت و گو را که در شماره ۱۹۸ ماهنامه بسپار در اسفندماه منتشر شده است، بخوانید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد ایمیل و تلفن همراه شما منتشر نمی شود و فقط برای اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه شماست