طرح توجیهی تولید نایلون و نایلکس + پرسش و پاسخ

۲۸ مهر ۱۳۹۸

در این پست می‌خواهیم به صرفه و صلاح تولید نایلکس، نحوه راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس و محاسبه سود تولید این محصول بپردازیم

چطور یک کارخانه تولید نایلکس راه‌اندازی کنیم؟

 

در این پست می‌خواهیم به صرفه و صلاح تولید نایلکس، نحوه راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس و محاسبه سود تولید این دو محصول بپردازیم

 

برای مثال راه اندازی تولید نایلکس چاپی یا شفاف چه دستگاه‌هایی نیاز دارد؟
برای تولید نایلکس چاپی، شفاف و رنگی دسته دار برای یک خط تولید به دستگاه های زیر نیازمندیم:
1.میکسر یا همزن مواد
2.پمپ باد
3.دستگاه تولید
4.دستگاه چاپ
5.دستگاه دوخت و برش
6.دستگاه پانچ
7.دردوز
8.باسکول
برای شروع کار این ماشین‌آلات مورد نیاز است و اینکه چه نوع دستگاهی برای کار ما مناسب است را در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

هزینه راه اندازی خط تولید نایلکس چاپی چقدر است؟

قیمت‌هایی که مینویسیم حدودی هستند( به دلیل نوسانات ارزی که وجود دارد قیمت ها تغییر خواهد کرد):
برای یک دستگاه میکسر ایرانی حدود 9 میلیون تومان باید هزینه بپردزاید که در مجتمع تجریشی واقع در تهران - باقرشهر تولیدکننده‌های داخلی بسیار خوبی وجود دارند که میتوانید از آنجا تهیه کنید.


پمپ بادها اسکرو و معمولی هستند، برای یک تا 3 خط تولید نایلکس پمپ باد معمولی کافیست و قیمت حدودی آن 20 میلیون تومان است.


و اما قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس که یکی از مهمترین بخش‌هایی که تعیین کننده کیفیت محصول هستند، بهترین نوع دستگاه تولید نایلکس چاپی دستگاه سه لایه است، با دستگاه تک لایه نیز می‌توانید تولید را شروع کنید. حدود قیمت دستگاه تولید سه لایه تایوانی عرض 80 که برای اول کار نیاز دارید 1 میلیارد تومان است و حدود قیمت دستگاه سه لایه چینی 400 میلیون تومان است.
دستگاه تک لایه تولید تایوانی 400 میلیون و دستگاه تک لایه چینی 170 میلیون تومان است.


در این مرحله باید طرح توجیهی تولید نایلون و نایلکس دسته‌دار را که از قبل نوشته اید بررسی کنید و سپس انتخاب کنید که کدام یک برای شما بهتر است، بدیهی است که دستگاه‌های تولید تایوانی به مراتب کیفیت بهتری دارند و خرابی کمتری به نسبت دستگاه‌های چینی دارند که این مورد را در پایان هر سال و محاسبه سود تولید نایلکس ملموس است. دستگاه‌های تولید ایرانی نیز در بازار هستند ولی در شرایط فعلی که بهای تمام‌شده و کیفیت برای هر واحد تولیدی حائز اهمیت است پیشنهاد نمی‌شود چونکه محصول تولید شده کیفیت و تولید پایینتری نسبت به دستگاه‌های تولید چینی یا تایوانی دارد.

 

برای چاپ روی نایلکس دو نوع دستگاه وجود دارد، یکی دستگاه فلکسو و دیگری هلیو
دستگاه هلیو کیفیت بهتری دارد و همینطور هزینه چاپ بیشتری دارد
همینطور هر نوع هم آنلاین و هم آفلاین دارد به این معنا که در آنلاین محصول بلافاصله بعد از تولید، چاپ خورده و بعد روی رول‌پیج جمع می‌شود، دستگاه آفلاین بعد از تولید فیلم طاقه را روی دستگاه چاپ قرار داده و سپس عملیات چاپ انجام می‌شود. 
دستگاه‌های چاپ از تک‌رنگ تا هشت‌رنگ هستند که باید به نسبت تعداد رنگ‌هایی که می‌خواهید چاپ کنید، دستگاه چاپ انتخاب کنید. 
برای شروع دستگاه چاپ ۴ رنگ هلیو یا فلکسو کافی است و حدود قیمت آن ۲۵۰ میلیون تومان است.

 

دستگاه دوخت و برش را هم می‌توانید خارجی بخرید هم ایرانی، حدود قیمت دستگاه دوخت ایرانی ۲ طبقه که هم می‌توان نایلکس سفید و رنگی و هم نایلکس چاپی را دوخت زد ۱۷۰ میلیون تومان است که معروفترین برندها در ایران دوخت شهرستانی و دوخت صدیقی هستند.
دستگاه دوخت نایلکس تایوانی هم گزینه خوبی است که قیمت حدودی آن ۵۵۰ میلیون تومان است، دستگاه دوخت چینی پیشنهاد نمی‌شود چراکه کار با آن‌ها بسیار دشوار هستند و خرابی زیادی از طرف همکارانی که با دستگاه‌های دوخت چینی کار کرده‌اند گزارش شده است.

 

درباره آیتم بعدی که دستگاه پانچ است در صورت خرید دستگاه خارجی نیازی به این دستگاه نیست چونکه معمولاً دستگاه‌های خارجی روی خودشان پانچ اوتوماتیک دارند و دیگر نیازی به خرید پانچ نیست. اگر دستگاه دوخت ایرانی می‌خرید باید پانچ هم بخرید که حدود قیمت آن ۱۰ میلیون تومان است.

 

دستگاه دردوز بهتر است برند ژاپنی یا تایوانی باشد، چون به نسبت دستگاه‌های چینی خرابی کمتری دارند و طول عمر بیشتر، این دستگاه‌ها حدوداً ۱۰ میلیون تومان است و پایینتر از چهارراه گلوبندک تهران، خیابان خیام یافت می‌شود. 

 

باسکول بهتر است با دقت ۱۰ گرم باشد که وزن دقیقی از کیسه داشته باشیم و حداکثر میزان مورد نیاز ما ۲۵ کیلو است که باسکول‌های ۵۰ تا ۷۰ کیلویی جوابگوی کار ما هستند. 
ما در پایدار پلاستیک کیسه‌ها را به صورت ۲۰ کیلویی بسته‌بندی می‌کنیم که زمان حمل، افرادی که محصولات را جابجا می‌کنند آسیب نبینند، کیسه‌های ۲۵ کیلویی نایلکس به لحاظ هزینه به صرفه‌تر هستند که ما سلامتی بلندمدت نیروی انسانی را به اندک هزینه‌های کوتاه مدت ترجیح داده و کیسه‌ها را ۲۰ کیلویی پر می‌کنیم.

 

برای تولید نایلکس و شروع با یک خط تولید به چقدر فضا نیاز داریم؟

برای شروع با یک دستگاه تولید به 200 متر مربع فضا نیاز داریم که ارتفاع سوله هم باید 5 متر باشد، این فضا برای یک دستگاه تولید با وسیله های مورد نیاز که پیش‌تر گفتیم، مواد اولیه و محصولات تولید شده و آماده فروش کافی است.
مبلغ حدودی در مجتمع‌های صنعتی حومه تهران برای اجاره این فضا 50 میلیون تومان پول پیش و 6 میلیون تومان اجاره ماهانه است که هرچقدر از تهران دورتر می‌شویم مبلغ اجاره کمتر می‌شود.

 

چقدر برق برای راه‌اندازی کارخانه تولیدی نایلکس نیاز داریم؟
برقی که برای راه اندازی یک خط نیاز داریم 25 آمپر است و برق بیشتری برای یک خط تولید نایلکس نیاز نیست و حتماً باید برق سه‌فاز باشد.

چه مقدار مواد اولیه برای تولید نایلکس در شروع کار نیاز داریم؟
جمع مقدار مورد نیاز مواد اولیه تولید نایلکس 5 تن است که برای تولید نایلکس به آن نیاز داریم و در حال حاضر حدود 55 میلیون تومان سرمایه نیاز دارد. این  به شرطی هست که محصول تولید شده را نقدی بفروشید و دوباره مواد اولیه جایگزین کنید.

 

برای تولید نایلکس شفاف چقدر سرمایه نیاز است؟

با توجه به قیمت‌هایی که گفتیم و توضیحاتی که دادیم اگر انتخاب ما برای تولید نایلکس دستگاه تک لایه چینی، دستگاه دوخت ایرانی و بقیه موارد مورد نیاز است جمعاً 500 میلیون تومان برای شروع کار نیاز است.

 

برای تولید نایلکس چاپی چقدر سرمایه نیاز است؟

در اینجا چند انتخاب داریم:

تولید نایلکس چاپی با دستگاه سه لایه تایوانی 1 میلیارد و 650 میلیون تومان

تولید نایلکس چاپی با دستگاه سه لایه چینی 1 میلیارد تومان

تولید نایلکس چاپی با دستگاه تک لایه 850 میلیون تومان

حدود 50 میلیون تومان به جمع ماشین‌آلات مورد نیاز و مواد اضافه شد که بابت ملزومات چاپ که شامل مرکب، حلال، سیلندرها و کلیشه است می‌شود.

 

تولید دستکش یکبار مصرف چقدر سرمایه نیاز دارد؟

تولید دستکش یکبار مصرف هم مانند نایلکس شفاف است و به جز نیازهای اولیه که برای همه محصولات نیاز است، دستگاه تولید تک لایه تایوانی گزینه مناسبی است برای تولید این محصول، به خاطر نازک بودن و حساس بودن دستکش یکبار مصرف، بهتر است از دستگاه تایوانی استفاده کنیم، حدود قیمت دستگاه تایوانی 400 میلیون تومان است. برای دوخت و برش دستکش نیاز به دستگاه دوخت مخصوص دستکش یکبار مصرف داریم که حدود قیمت آن هم 150 میلیون تومان است.

 

یک خط تولید تک لایه نایلکس چینی چقدر ماهانه تولید دارد؟
ماهانه بین 15 تا 18 تن می‌توانید با یک خط تولید چینی، نایلکس شفاف، رنگی یا شیری تولید کنید.

 

سود هر کیلو نایلکس چقدر است؟
محاسبه سود تولید نایلکس مهمترین موضوع بهای تمام شده نایلکس است که چالش بزرگی بین تولیدکنندگان نایلکس است. این عدد برای هر واحد تولیدی جداگانه محاسبه می‌شود و متفاوت است، چراکه به هزینه‌های انجام شده در هر ماه به میزان تولید در هر ماه بستگی دارد. و همینطور به قیمت فروش و نحوه فروش شما هم بستگی دارد.
ولی فرمول کلی به این صورت است که کل هزینه‌های یک ماه را جمع می‌کنیم، بعد هزینه‌های کل را تقسیم بر تولید کل همان ماه می‌کنیم، این عدد به علاوه‌ی بهای تمام شده ترکیب مواد نایلکس می‌شود عدد نهایی بهام تمام شده یک کیلو نایلکس در کارخانه شما. بعد از انجام این عملیات و قیمت میانگین فروش شما، سود خالص از تولید و فروش نایلکس شما مشخص می‌شود، سود تولید نایلکس در تولید بالا و هزینه‌ی پایین است و اگر می‌خواهید سود بیشتری کنید باید بیشتر تولید کنید و هزینه کمتری کنید.

 

توجه بفرمایید که این پست در مهر ماه سال 1398 منتشر شده و قیمت دلار در این تاریخ حدود 12000 تومان بود، بنابراین قیمت‌های ماشین‌آلات را با قیمت دلار روز محاسبه و به تناسب آن را به روز کنید.

 

اگر سوالی در مورد تولید نایلکس و صرفه و صلاح آن دارید زیر همین پست به صورت کامنت یادداشت کنید تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم.

 

پایدار پلاستیک

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد ایمیل و تلفن همراه شما منتشر نمی شود و فقط برای اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه شماست
علی شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
سلام،

من قصد دارم یک کارگاه تولید نایلون راه بندازم که باهاش فقط نایلکس شفاف (سوپر مارکتی) و کیسه فریزر بزنم،

تحقیقات کردم دستگاه ایرانی رو میشه مجموعا با 130 میلیون خرید ولی شما اینجا از دستگاه های ایرانی اصلا تعریف خوبی نکردید!

آیا دستگاه های جدید ایرانی که اینورتر دار هستن و به روز مناسب نیستن؟ پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸
با سلام و احترام

کیفیت نایلکس تولیدشده را سیندرمارپیچ و قالب دستگاه تولید تعیین می‌کند، بنابراین مهمترین قسمت دستگاه برای کیفیت، طراحی مارپیچ و قالب است، بنابراین مهم نیست که دستگاه ایرانی تمام اینورتور باشد. می‌توانید از تولیدکننده دستگاه نایلکس بخواهید که دستگاه خود را مجهز به سیلندرماردون و قالب چینی کند و به شما تحویل دهد، در این صورت می‌توان کیفیت و میزان تولید ماهانه را تضمین کرد.

آرزوی موفقیت برای شما
علی دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
سلام،

منظور از قالب تو دستگاه تولید چیه؟

بعضی دستگاه ها 2 قالب هستش؟ یا سایز قالب ها که متفاوت...

میشه یه راهنمایی بکنید

با تشکر پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸
با سلام و احترام
قالب دستگاه تولید نایلکس، قسمتی است که مواد مذاب از آن خارج می‌شود، سایز سرقالب متفاوت است که برای محصولات مختلف از سایزهای مختلف قالب و سرقالب استفاده می‌شود.
احسان ابراهیم زاده دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
سلامدر شهر ما کارگاه تولیدی نایلون و نایلکس وجود نداره به نظر شما صرفه اقتصادی داره اینجور کارگاهی بزنم و بعد ها ارتقاش بدم؟؟؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
با سلام
بله ایده خوبی است
مصطفوی پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
سلام و خسته نباشید

تفاوت گیربکس ۱۸۰و۱۷۳در چیست؟ آیا در مقدار تولید تاثیر دارد؟

ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
با سلام و تشکر

این دو گیربکس به لحاظ قدرت متفاوت هستند و اگر سایز ماردون بزرگ باشد بهتر است گیربکس قوی‌تری استفاده کنیم، مقدار تولید را سایز ماردون و خروجی قالب تعیین می‌کند.
مجید فراهانی شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام فراوان خدمت مدیر محترم

وکسب اجازه

از دوستانی که مایل هستند برای استارت کار تولید نایلون ،شریک و یاهمکار داشته باشند بابنده تماس بگیرند جهت هماهنگی

موفق باشید
شهاب چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
با سلام و خسته نباشید خدمت شما .

تشکر بابت جوابگویی به سوالات ما .

ظرفیت یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه چگونه است ؟ آیا یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه جوابگوی تولید 40 کیلو نایلکس در ساعت میباشد ؟

با یک دستگاه تولید میتوان نایلکس شفاف و کیسه زباله و نایلکس شیری و رنگی تولید کرد ؟

تفاوت دستگاه عرض 80 قالب 6 با عرض 80 قالب 8 در چیست ؟

در قسمت قیمت مواد اولیه ، قیمت های ذکر شده قیمت بازار آزاد میباشند یا قیمت بورس ؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
با سلام و تشکر از توجه شما

یک دستگاه دوخت و برش ایرانی دوطبقه به طور میانگین امکان تولید تا سقف 1.5 تن نایلکس بدون چاپ در روز را دارد و دستگاه دوخت یک طبقه برای نایلکس بدون چاپ مناسب نمی‌باشد.
با یک دستگاه می‌توانید نایلکس سفید، شیری و رنگی تولید کنید ولی بعد از تولید نایلکس رنگی کمی ضایعات خواهید داشت تا دستگاه را به تولید نایلکس سفید تغییر تولید بدهید.
در مورد تفاوت سایز سرقالب، هرچه سرقالب کوچکتر باشد مناسب سایزهای کوچک و هرچه سرقالب بزرگتر باشد مناسب برای تولید سایزهای بزرگ نایلکس می‌باشد.
در قسمت قیمت مواد اولیه، قیمت‌های روز بازار آزاد می‌باشد.
سعید یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
با عرض سلام و ادب و احترامضمن تشکر از سایت خوبتان

میخواستم به موضوع مربوطه که مطرح میکنم جواب داده و راهنماییم کنید

اینجانب در صدد راه اندازی یک کارگاه تولید کیسه های زباله خانگی و بیمارستانی هستم . خرید زمین ، ساخت یک سوله ۲۰۰ متری ، خرید مواد اولیه که اصلی ترین ان خرید گرانول است ، ذخیره برای مواد اولیه و سرمایه در گردش برای ۶ ماه و موارد دیگر که لازم است اینجانب را راهنمایی فرمایید البته با اوضاع خراب اقتصادی این روزها

البته اینجانب پزشک هستم و رییس بیمارستان و بازار فروش را هم برلی بیمارستانهای دیگر و شهرداریهای مختلف دارم و مشکلی از این بابت ندارم فقط میخواستم سوال کنم ایا با مواد اولیه نو اینکاررا انجام دهم یا کهنه ؟ ایا اصلا اینکاردرکل به صرفه هست یا خیر ؟

ممنون میشوم اینجانب را راهنمایی فرمایید.

با تشکر و سپاس پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
با سلام و احترام

بله توجیه اقتصادی دارد و به صرفه است، اگر بتوانید درست تولید کنید و بازار فروش را تضمین کنید.
در مورد قیمت ها توضیحاتی را تقدیم کردیم، لطفاً بعد از مطالعه کامل آنها اگر سوالی هست بفرمایید تا جواب بدم خدمتتون.
در مورد سرمایه در گردش 6ماهه هم بستگی به مقدار تولید است، هر خط تولید حدود 1.5 میلیارد تومان سرمایه در گردش برای 6 ماه نیاز دارد.
در مورد مواد نو یا کهنه بودن زباله هم باید به نسبت تقاضا تولید کنید.
مرتضی چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
نوشته هاتون خیلی خوب وصادقانه بودند خیلی استفاده کردم فقط راهنمای خرید شرکت ها رو میتونستین بنویسین ومراحل انرا وتعداد کارگر تولید واینکه ایا میشود صادرات کرد ومراحل ان.تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
با سلام و احترام

بفرمایید که چه ماشین‌آلاتی مدنظرتون هست که اطلاعاتی که داریم رو تقدیم کنم
تعداد کارگر بستگی به خط تولید و نوع محصولی که تولید می کنید دارد و به همین دلیل شاخه های زیادی است که ممکن بود خواننده را گمراه کند، مثال دقیق بزنید که برای آن خط تولید، تعداد کارگر بگویم
در مورد صادرات هم بله، محصولات پلیمری امکان صادرات دارند، مخصوصاً به کشورهای هم مرز.
مصطفی یکشنبه ۱ دى ۱۳۹۸
سلام.اگه برای شروع فقط تو دستگاه دوخت و پانچ سرمایه بذارم، سودمناسبی بدستم میرسه؟؟ اصلا میشه جدا فقط با دوخت و پانچ وارد این حرفه شد،؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲ دى ۱۳۹۸
با سلام
ابتدا نیاز به دستگاه تولید دارید که فیلم اصلی را تولید کنید، بنابراین به دستگاه تولید هم نیاز دارید
مصطفی دوشنبه ۲ دى ۱۳۹۸
سلام.فیلم رو جدا نمیشه از بازار تهیه کرد و فقط کار دوخت و پانچ رو انجام داد؟؟ ممنون از حس مسئولیت و پاسخگوییتون. پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
این امکان وجود دارد ولی مقرون به صرفه نیست
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
با سلام و خسته نباشید خدمت شماتشکر فراوان جهت پاسخگویی به سوالات اینجانببنده تمامی مطالب سایت شما را مطالعه کردم و حتی سوالات کاربران و پاسخ های شما . به صورت کلی مطالب ارائه شده در سایت شما جوابگوی بسیاری از سوالات و ندانسته های اینجانب و راهنمای بسیار خوب و کاملی برای بنده بوده است .

سوالات دیگری دارم که اگر پاسخگو باشید سپاسگذار شما خواهم بود. پاسخ دادن
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
جوانی هستم که با سرمایه ای محدود قصد راه اندازی کارگاه تولید نایلون و نایلکس در شهر خود را دارم . جمعیت شهر حدود 300 هزار نفر است که هیچ کارگاه تولید نایلون و نایلکس دسته رکابی شفاف و رنگی و کیسه زباله و فریزر در آن مشغول نمیباشد و تمامی نیاز شهر از بیرون از شهرستان تامین میشود .

بازار هدف اینجانب تامین نیاز مصرفی شهرستان میباشد .

با در نظر گرفتن اینکه هزینه های اجاره و تجهیز کارگاه را ندارم ، قصد استفاده از دو دستگاه تولید ایرانی (یکی صرفا جهت تولید نایلکس دسته دار شفاف و نایلکس فریزری مواد نو درجه یک و دیگری جهت تولید نایلکس مات و رنگی دسته دار و کیسه زباله) و یک دستگاه دوخت و برش یک طبقه سرو موتور و میکسر و پانچ و ... را دارم . البته طبق گفته شما محصول تولیدی دستگاه های خارجی بهتر از دستگاه های ایرانی میباشد ولیکن قیمت خرید دستگاه های تولید خارجی چندین برابر دستگاه ایرانی میباشد ! آیا به نظر شما شروع به کار کردن با دستگاه های ایرانی (با سرمایه ثابت کمتر نسبت به دستگاه های خارجی) صرفا سود دهی کمتری خواهد داشت ؟ یا به دلیل های فنی و ... کار با دستگاه های ایرانی سود آور نمیباشد و ضرر و ورشکستگی در پی دارد و توجیه اقتصادی ندارد !؟؟

پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۴ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
تشکر از مطالعه مطالب سایت و امیدوارم که مطالب سایت مفید باشه
پیشنهاد نمی‌کنم که با دستگاه ایرانی شروع کنید، چون همونطور که خودتون آگاه هستید و در آخر به آن اشاره کردید، تولید نایلکس با دستگاه ایرانی و حجم پایین توجیه اقتصادی ندارد و مسئله مهمتر اینکه تولید نایلکس با دستگاه ایرانی کیفیت رقابتی ندارد.
شهاب سه شنبه ۳ دى ۱۳۹۸
1- چرا دستگاه های یک طبقه برای تولید بدون چاپ مناسب نمیباشند ؟

2- حدود ظرفیت روزانه دستگاه دوخت و برش یک طبقه سرو موتور را بفرمایید ؟

3- تفاوت دستگاه دوخت و برش مکانیکی با سرو موتور ؟

4- آیا سرو موتور کردن دستگاه مکانیکی امکان پذیر است و کار درستی است ؟

5- تفاوت حدود قیمت خرید مواد اولیه از بورس و بازار آزاد ؟

6- الزامات خرید مواد اولیه از بورس ؟

7- آیا همه ی مواد اولیه خریداری شده از بورس در یک محل تحویل داده میشود ؟ یا که هر نوع مواد اولیه را باید از یک پتروشیمی مورد نظر تحویل گرفت ؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۴ دى ۱۳۹۸
1.برای اینکه تولید کمتری دارند و محصول مرتب روی هم چیده نمی‌شود
2.دستگاه دوخت یک طبقه به صورت میانگین 1 تن در شبانه روز تولید می‌کند
3.دستگاه دوخت و برش مکانیکی برای قدیم است و دستگاه های دوخت سروو استفاده می‌شوند
4.پاسخ سوال سوم
5.بعد از خرید و پرداخت مالیات های مربوطه و هزینه های حمل، تفاوت چندانی ندارند
6.تنها راه خرید رسمی مواد پلیمری با فاکتور رسمی، بورس کالای ایران می‌باشد
7.هر مواد را از هر پتروشیمی بخرید، به صورت جداگانه تحویلتون می‌دهند
حامد شنبه ۷ دى ۱۳۹۸
سلام و عرض ادب و خسته نباشید

یه مشاوره میخواستم

من قصد تولید پلاستیک فریزری دارم.برای تولید تا جایی که پرس و جو کردم دستگاه ایرانی هم جواب میده که البته سیلندر و ماردون چینی اگه داشته باشه چه بهتر.برای دوخت فقط میخواستم بدونم من اگه بخوام بصورت رول و پرفراژ بسته بندی کنم باید دوختی سوای دوخت و برش تهیه کنم.

شنیدم که میشه دستگاه رول رو جلوی دستگاه دوخت و برش سوار کرد.

به نظر شما با چه نوع دوختی شروع کنم؟

ممنونم از راهنماییتون پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۸ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام

در مورد تفاوت دستگاه ایرانی و چینی نوشتیم، اینکه سیلندر ماردون چینی است و دستگاه ایرانی، مشکل خاصی وجود ندارد و ایده خوبی است.
برای تولید کیسه فریزر رولی باید دوخت فریزر رولی بخرید که کاملاً متفاوت است با دستگاه دوخت کیسه فریزر شیت، برای شروع هم بستگی به بازار هدف دارد.
میلاد سه شنبه ۱۰ دى ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید.

ببخشید هزینه تولید هر تن نایلون حدودا چقدره؟

سود حاصل از فروش تقریبا در چه بازه ای قرار میگیره؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
این اطلاعات نسبت به مقدار تولید شرکت ها و هزینه‌ای که می‌کنند متفاوت است.
Mehran پنجشنبه ۱۹ دى ۱۳۹۸
با عرض سلام خدمت شما

سوال من راجب راه اندازیع خط تولید هستش که یع خط تولید کوچیک با یک سرمایع کوچیک ایا امکان موفقیت داره؟

چه نوع دستکاهایی با قیمت مناسب وپایین کارایع مناسبی دارن

بعدماهانه چه مقدار تولید باید صورت بگیره که بع سود دهی مناسب خطم بشه با هزینه ای جاری مانند اجازه سوله خرابی دستگاه اجازه کارگر و...

ممنون از پاسخ شما پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۸
با سلام و عرض احترام
بله، شما می‌توانید با دستگاه کوچک نایلکس و حجم پایین تولید کارتان را شروع کنید، موضوع هزینه ها و سود قطعی هم بستگی به توان شما در مدیریت تولید و فروش دارد.
علیرضا همت شنبه ۲۱ دى ۱۳۹۸
ضمن تشکر از اطلاعات مفید شما، می خواستم بدانم آیا با یک دستگاه می توانم هم کیسه فریزر تولید کنم و هم فیلم نایلون شفاف با ضخامت یک میلیمتر؟

پیشاپیش از پاسخی که ارسال می کنید، تشکر می کنم. پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۲ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
بله این امکان وجود دارد، شاید مجبور شوید هنگام تغییر تولید محصول، سر قالب را عوض کنید.
محمدرضا احمدزاده سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
واقعا ممنونم از توضیحاتتون عالی بود چون من تازه میخوام کارخونه رو افتتاح کنم که طبق توضیحات شما قبل تحویل دستگاهام به دستگاه سازم بگم ماردون و قالبمو برام چینی کار کنه واقعا ممنون از سایت خوبتون پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
خوشحالیم که مطالب مفید بوده براتون، آرزوی موفقیت در راه‌اندازی کارخانه نایلکس.
حسین موحدی یکشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۸
با سلام و عرض خسته نباشید بنده میخوام یه کارگاه تولید پلاستیک برای شیرینگ کارخانجات کاشی رو شروع بکنم به نظر شما چقدر سرمایه نیاز دارم؟؟و آیا صرفه اقتصادی داره؟؟با تشکر پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام
ایده خوبی است و کارخانجات کاشی مصرف شیرینک زیادی دارند، برای شروع و یک خط تولید حدود 800 میلیون تومان پور نیاز دارید.
مصطفوی یکشنبه ۲۹ دى ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید

من با یک تولید چینی کارکرده میخوام شروع کنم دونفر تولید کار ایرانی که هرکدوم ۳۵۰۰حقوقشون هست و هزینه بیمه واجاره جا۲۰۰۰تومن درنهایت خرج در رفته کیلویی ۷۰۰تومن میمونه که دستگاه ۲۵روزکاری ۱۷تن تولید میکنه باچند تولیدکننده نایلکس مشورت کردم گفتن بایک دستگاه نمیشه یا بصرفه نیست این کار حالا میخوام نظر شمارو هم بدونم که من این کارو انجام بدم من کلا ۳۵۰میلیون سرمایه دارم

ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳۰ دى ۱۳۹۸
با سلام و احترام

اگر سرمایه شما محدود به 350 میلیون تومان است، با همان یک خط تولید نایلکس شروع کنید، بدیهی است اگر خط تولید بیشتری داشته باشید سود بیشتری هم خواهید داست، بنابراین می‌توانید بعد از شروع با خط تولید اولی، خط‌های بعدی تولید را نیز راه‌اندازی کنید.
داود رضایی سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
سلام ممنون بابت طرح توجیهی خوب شما

من میخواستم فرق بین تک لایه و سه لایه رو بدونم

ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و تشکر از توجه شما
در یک پست در مورد دستگاه سه لایه نوشتیم، می‌تونید کامل بخونید:
http://prpl.ir/n365
مهدی اخلاقی شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
با سلام

ببخشید میخواستم بدونم برای تولید نایلون های پلی اتیلنی مواد کمکی ضروری است؟مانند کمک فرآیند و آنتی بلاک و لیزکننده و...؟؟؟با تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در سایت یک پست هست به نام ترکیب مواد نایلون و نایلکس، لطفاً آن پست را کامل مطالعه و لینک‌های آن را بخوایند و سپس اگر سوالی بود همانجا کامنت بگذارید، در مورد افزودنی‌های مورد نیاز تولید نایلون یا نایلکس آنجا توضیحاتی داده‌ایم: http://prpl.ir/n387
علی امانی پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
سلام برای راه اندازی دستگاه نایلون و نایلکس ایرانی کسی را سراغ دارید ممنون میشم

پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در باقرشهر و مجتمع تجریشی واقع در تهران دستگاه فروش‌هایی هستند که می‌تونن کمکتون کنن
بابائی سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
سلام....چه موادی برای تولید نایلکس نونی باید استفاده کرد که قیمتش مناسب تر تموم شه؟ پاسخ دادن
بابائی سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸
سلام....چه موادی برای تولید نایلکس نونی باید استفاده کرد که قیمتش مناسب تر تموم شه؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
با سلام و احترام
در پست زیر ترکیب مواد نایلکس را نوشته‌ایم، لطفاً مطالعه بفرمایید:
http://prpl.ir/n387
مصطفوی چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
سلام خسته نباشید

دستگاه ایرانی و چینی چند کیلودرساعت نایلکس تولید میکنند پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترامبرای تولید نایلکس و دستگاه با عرض 80، دستگاه تولید نایلکس ایرانی حدود 15 تا 20 کیلو و دستگاه تولید نایلکس چینی حدود 30 تا 40 کیلو
پیمان پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
باسلام

تشکر میکنم از سایت خوبتون

من دانشجوی فوق لیسانس شیمی هستم

خیلی وقته در نظر دارم یه تولیدی کوچیک پلاستیک شفاف سوپرمارکتی ، و پلاستیک زباله راه اندازی کنم.

میخواستم ببینم بنظرتون اگه زمین و سوله رو داشته باشم.

یا 200میلیون سرمایه میتونم این تولیدی رو‌ راه اندازی کنم.

که مثلاً دستگاها با مواد اولیه رو بتونم بخرم و شروع بکار کنم بعد ارتقا بدم تولیدی رو ...

بنظرتون صرفه اقتصادی داره ؟؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و عرض ادب، خوشحالیم که مطالب سایت مورد توجه‌تون قرار گرفته

اگر براتون امکانش باشه که این مبلغ را تا 500 میلیون افزایش بدهید بهتر است و می‌توانید با دستگاه تولید نایلکس چینی شروع کنید که هم تولید بالاتری دارد و هم کیفیت مطلوب‌تری خواهید داشت، اگرنه با 200 میلیون تومان مجبور هستید دستگاه ایرانی بخرید که به لحاظ حجم تولید و کیفیت پایین، رقابت برایتان سخت خواهد بود.
مصطفوی چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
سلام

برای تولید نایلکس باید از دستگاه عرض ۸۰ استفاده شود؟

تفاوت دستگاه ۹۰ و۸۰ چیست؟

ایا در تولید تاثیر دارد؟

ممنون از راهنماییتون پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
عرض دستگاه به عرض محصول مورد نیاز شما برای تولید بستگی دارد، هرچقدر عرض دستگاه بزرگتر باشد به خاطر تناسب سیلندر و ماردون با عرض، حجم تولید نایلکس یا نایلون بیشتر می شود.
فرزاد چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و عرض خسته نباشید

برای شروع کردن این کارگاه مجوز لازم هست یا نه؟

این کارو میتوان داخل شهر تو محیط 200متری شروع کرد؟تشکر می کنم از سایت مفید و پاسخ گوییتان پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام، ممنون از توجه شما
در متراژ 200 متری می توانید کار را شروع کنید ولی داخل شهر امکان دریافت مجوز از صنعت و معدن برای تولید نایلون و نایلکس را ندارید و برای دریافت مجوزهای مربوطه باید از مرکز شهر دور باشید یا در شهرک های صنعتی نزدیک شهر شروع به کار کنید.
رضا معتمدی یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
سلام ، ضمن تشکر از مطالب شما ، جهت راه اندازی خط تولید نایلکس دسته موزی یا دسته تقویت ، دسته بندی و همچنین لفافه های بسته بندی cpp و bopp t چه تجهیزاتی نیاز هست . و حدودا چقدر سرمایه نیاز است . تشکر از پاسختون پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام

برای تولید نایلکس دسته موزی یا دسته تقویت دقیقاً طبق خط تولید نایلکس چاپی نیاز دارید باتوجه به اینکه دستگاه دوخت و برش آن حدود 200 تا 300 میلیون گرانتر است، در مورد خط تولید cpp و bopp اطلاعات و قیمت‌های دقیقی نداریم، بنابراین در مورد اینها اظهارنظر نمی‌کنم.
محسن بشیری یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
با عرض سلام خدمت شما دوست عزيزم.

بنده حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ميليون سرمایه دارم بنظر شما الان توجیح اقتصادی داره این کار.

البته جاشم دارم. پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
باتوجه به قیمت‌های مواد اولیه در سایت و تحقیق میدانی درباره قیمت فروش محصولات نایلون نایلکسی به این جواب می‌رسید، بستگی به آن دارد که انتظار شما چه درآمدی باشد.
میلاد سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
سلام وقتتون بخیرخسته نباشید قربان

ببخشید یه سوالی داشتم

در زمینه ی تولید نایلون مدت شش ماهه که ذهنیتش رو دارم و قبل از تهیه و خرید دستگاه تصمیم گرفتم مشغول به بازاریابی محصول بشم و مشغول هستم در حال حاظر البته مواد دوم(دسته رکابی و زباله) که فروشش به نسبت سخت تر از مواد اول هست

سوال:

1-هزینه ای که میخوام انجام بدم و در توانم هست حدود 100تومن در نظر بگیرید...قبل و هنگام خرید دستگاه به چه نکاتی چه از لحاظ فنی دستگاه و در کل بنا به تجربه از هر نظر که خودتون میدونید باید توجه بیشتری داشته باشم؟

2-مرکز استان هستیم و استان مرزی و 2 تولید کننده دارای 20سال سابقه هم مشغول به فعالیت هستند توصیتون برای حضور هر چه بهتر در این شرایط چیه؟ پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
نکته اول این است که 100 میلیون تومان برای راه‌اندازی تولید نایلکس مبلغ کمی است و پیشنهاد نمی‌کنیم که شروع کنیم، نکته دوم در مورد رقبای 20ساله تولید نایلکس هستند که این مورد مانعی نیست و اگر کار را درست شروع کنید در سال‌های آتی امکان اینکه رقیب آن شرکت‌ها باشید یا از کنار آنها عبور کنید است.
نامی چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
سلام

مطالبتون خیلی خیلی عالی بود و میتونم بگم که جوابِ ۹۹درصد سوال‌های خودم رو گرفتم ولی یه سوال برای من پیش اومده و اونم اینه که برای تولید نایلون یا لیوان یا ظروف یکبار مصرف، چقدر مواد اولیه نیاز هستش(برای یک ماه) پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
بسیار خوشحالیم که مطلب مفید بوده براتون
برای مقدار مواد اولیه مورد نیاز در یک ماه باید به نسبت تعداد خط تولیدها در نظر بگیرید، برای مثال اگر یک خط تولید نایلکس چاپی با دستگاه تک لایه دارید حدود 17 تن و اگر یک خط تولید نایلکس چاپی با دستگاه سه لایه دارید حدود 30 تن مواد اولیه مورد نیاز است.
پیمان داموغ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
سلام وقت بخیر

متشکرم از سایت خوبتون.

بنده فوق لیسانس شیمی هستم.

و مدتی هست به فکر راه اندازی یه خط تولید نایلکس دسته رکابی برا فروشگاها و کیسه زباله هستم.

بودجه ای که در حال حاضر دارم

200 میلیون تومان هست.

سوله برا تجهیزات دارم.

و بازار فروش خوبی هم میتونم برا تولیداتم داشته باشم.سوال اصلیم اینه که:

آیا 200 میلیون برا شروع کافیه؟

خط تولید کوچک من‌روزانه چند کیلو پلاستیک زباله بهم میده؟

و در مورد سود حاصل از هر کیلو هم یه راهنمایی بفرمایید متشکر میشم ❤ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
200 میلیون تومان برای راه‌اندازی تولید نایلکس مبلغ کمی است، در پست به صورت کامل در مورد هزینه‌ها نوشته‌ایم.
امیدوارم که موفق باشید.
Usef یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹
سلام

ممنون بابت توضیحات عالیتونمن قصد دارم ی کارگاه تولیدی پلاستیک زباله راه‌اندازی کنم

برای شهرستان با ۱۰۰هزار جمعیت ک تولیدی دیگه ای در شهرستان و اطراف نیست.

حدودا حداقل مبلغ مورد نیاز برای راه‌اندازی کارگاه چقدر هست؟

و حداقل به چ دستگاه های نیاز دارم؟ممنون پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام
تمام پاسخ شما در متنی که نوشتیم می‌باشد، لطفاً مجدداً متن را مطالعه بفرمایید و اگر پاسخ رد دریافت نکردید کامنت بگذارید.
علی دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
سلام با تشکر از نظرات و راهنمایی شما

در مورد تولید نوار های بسته بندی اطلاعات می خواستم لطفاً راهنمایی کنید با تشکر و سپاس پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام
متوجه منظور شما از نوارهای بسته‌بندی نشدم، لطفاً توضیح بیشتر بفرمایید
زهرا چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر

ممنون از سایت خوبتون

آیا برای تولید کیسه فریزری،نایلون شفاف دسته دار،شیری،رنگی،پلاستیک زباله به دستگاه های متفاوتی نیاز است؟ یا تولید با یک دستگاه امکان پذیر است؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام، خوشحالیم که مطالب سایت مفید بودن براتون

تولید کیسه فریزر ضخیم، نایلکس شفاف، نایلکس رنگی - شیری و کیسه زباله درجه یک با یک دستگاه تولید امکان‌پذیر است، ولی دستگاه‌های دوخت و برش آنها متفاوت است.
جلال خلیل مقدم شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
سلام باتشکرازمطالب مفیدتان

آیاآموزشگاه با کارگاهی وجوددارد که بتوانم تعمیرات دستگاههای مربوط به خط تولید نایلون ونایلکس را بصورت تخصصی یادبگیرم . از توجه و راهنماییهای درست مفیدتان کمال تشکر را دارم پاسخ دادن
مدیر شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و عرض ادب
خیر، همچین کارگاهی نیست ولی موضوع پیچیده‌ای نیست و حتی اگر نتوانستید خودتان مشکل را حل کنید می‌توانید با هزینه‌های کم این کار را برون‌سپاری کنید
محسن خورشیدی مهر سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
با سلام..من یک زمین ۴۰۰متری دارم ..با ۲۰۰میلیون پول نقد میخوام یکی راهنماییم کنه که چکاری انجام بدم... پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام
اگر حدود 200 میلیون تومان نقدینگی را بیشتر کنید می‌توانید یک خط تولید نایلکس راه‌اندازی کنید
مهدی علیاری چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید . قصد فعالیت تو این حوزه رو داشتم ولی با سرمایه خیلی محدود.خواستم ببینم اگه برای شروع بخوام با انجام یکی از مراحل تولید وارد بازار بشم امکان پذیر هست؟مثلا تولید فیلم های نایلون یا نایلکس.یا پرفراژ و رول سفره یکبار مصرف.اگه امکانش هست کدوم بخش واسه فعالیت اولیه بهتره از نظر شما.ممنون از پاسخگوییتون ❤ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و عرض احترام

پیشنهاد من به شما این است که با تولید نایلکس شفاف و رنگی شروع کنید، به نسبت بقیه محصولات سرمایه و تخصص کمتری نیاز دارد، آرزوی موفقیت برای شما و دیگر تولیدکنندگان نایلون و نایلکس در ایران.
رسول حاتمی چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر میشه ما را راهنمایی کنید برای خرید دستگاه شرایطی فروش دارن با چقد سرمایه میشه یه کارگاه تولیدی کوچیک راه اندازی کرد بازار فروش چطوره احتمال جایگزین کیسه هست در آینده نزدیک ممنونم از همکاری شما پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و عرض احترام

سوال شما را در پست بالا پاسخ داده‌ایم، لطفاً به صورت کامل مطالعه بفرمایید و اگر سوالی داشتید مجدداً کامنت بگذارید.
Ali rasouli سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه تولیدی پایدار.

یه مورد هس برای صادرات اینکه شنیده شده که امکان صادرات مواد بازیافت پلیمری به خصوص گرانول بازیافتی به خارج از کشور ممنوع شده. میخاستم بدونم آیا همچین قضیه ای صحت داره یا نه ؟؟ بعد اگه امکان داره یه سایت موثقی برام معرفی کنید تا اطمینان حاصل کنم هم من هم مشتری خوبم...

ممنون پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام

متاسفانه اطلاعی درباره صادرات مواد بازیافت پلیمری نداریم
شیراز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
سلام

مطالب عالی هست

علت سوراخ شدن دستگاه های نایلکس چی هست

مواد اولیه بهترین مواد هست و بارها با دور موتور و حرارات تنظیم شده اند اما فایده نداشته، پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام
این موضوع بسیار مهم است و بعضی وقت‌ها سبب ضایعات بالا برای تولید می‌شود، پارامترهای زیادی دخیل هستند، پیشنهاد می‌کنم اول پست ما در سایت با عنوان ترکیب مواد نایلون و نایلکس را بخوانید و ترکیب‌های فوق را استفاده بفرمایید، اگر مشکل حل نشد سوالتان را زیر آن پست کامنت کنید، لینک صفحه ترکیب مواد: http://prpl.ir/n387
محمد مهدی نوذری سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
با سلام.یکی از دوستانم که کارگاه تولید نایلکس رنگی و کیسه زباله رو داره( از مواد دو تولید میکنه)به من پیشنهاد داده که با دویست میلیون تومان شریک بشم.تمام دستگاه های مربوطه و مجوز ها رو داره ولی سوله نداره و اجاره ای هستش.بازار فروش خوبی هم داره.تمام دستگاه هاش ایرانی هستن..میخاستم بدونم با دویست میلیون تومان آیا به صرفه هست که شریک بشم؟ضمن اینکه ۵۰ میلیون هم میگه بیار واسه سرمایه جهت خرید مواد اولیه...ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.چون تمام سرمایه من همین ۲۵۰ تومن هستش پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام

نوع شراکت و قراردادی که میبندید بسیار مهم است، اگر قرارداد کامل و درستی ببندید و در ابتدا شفافیت باشد، صنعت پلاستیک در حال رشد است و امکان پیشرفت دارید.
نوذری جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و عرض ادب و ممنون از راهنمایی شما..میخاستم بدونم امکان اینکه به صورت خصوصی چند تا سوال از شما بپرسم وجود داره؟ با تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام

فقط امکان پاسخگویی کامنت‌ها رو داریم
علی خادمی پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
سلامطرح توجیهی مینویسید؟ پاسخ دادن
محسن کشاورز پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
با عرض سلام و خسته نباشید،من قصد دارم خط تولید نایلون کشاورزی راه اندازی کنم.ممکنه بفرمایید چه دستگاه های با چقدر سرمایه نیاز دارم؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام

برای تولید نایلون های کشاورزی که به نام نایلون عریض هم استفاده می‌شود یک دستگاه تولید نیاز است و دستگاه دوخت و برش نیاز نیست، چون این کالا به صورت طاقه به فروش می‌رسد. اگر بخواهید دستگاه ایرانی بخرید حدود 700 میلیون تا 1 میلیارد بودجه نیاز است.
محمد پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
سلام و ممنون بابت توضیحات جامعی که دادید.

اگر امکانش هست برندهای چینی و تایوانی که دستگاه های فیلم و چاپ و دوخت و... ارائه می کنند نام ببرید تا بشه بررسی کرد ممنون میشم.... پاسخ دادن
علی مهدوی جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹
سلام خیلی ممنون از سایتتون و راهنمایی هاتونیه سوالی داشتم که ببینم با سرمایه ۴۰۰میلیون چطوری باید یه کارخونه تولید کیسه های دسته دار (بدون چاپ)با کیفیت بالا تولید کنم .

لطف میکنید اگر بگید با این سرمایه چه دستگاه هایی مناسب تولید این نوع کیسه هست.

یک تن مواد چقدر قیمت داره و سود حاصل از یک تن در این شرایط اقتصادی چقدر هست؟؟؟؟

ممنون میشم از پاسختونمهدوی پاسخ دادن
مدیر شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
با سلام و احترام
با 400 میلیون تومان امکان راه اندازی کیسه های دسته دار بدون چاپ را دارید، می‌توانید یک دستگاه تولید چینی و یک دستگاه دوخت ایرانی بخرید، در مورد سود حاصل از یک تن هم بستگی به بازار هدف و قیمت فروش دارد، برای محاسبه بهای تمام شده کیسه های دسته دار، پست ترکیب مواد اولیه نایلکس را بخوانید و با استفاده از قیمت های مواد اولیه که در سایت به صورت روزانه منتشر می‌شود، بهای تمام شده را بیابید
محمد دهقانی یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
با سلام

بسیار سپاسگزارم از اینکه اطلاعات و تجربه های خود را به دیگران انتقال میدهید.

تعدادی سوال دارم در صورت امکان لطفا پاسخ دهید.

1--- آیا با فرمول زیر میتوان دستکش نایلونی یکبار مصرف تولید کرد؟

BL3 واحد10

F7000 واحد10

209 امیرکبیر 1 واحد

190 یا 020 2 واحد

2---از 23 واحد فوق اگر هر واحد را 1 کیلوگرم فرض کنیم چند کیلوگرم نایلون تولید میشود؟

3---از هر کیلوگرم نایلون تولید شده میانگین چند جفت دستکش میتوان تولید کرد؟با تشکر از شماپاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام

لطفاً پست ما در سایت با نام ترکیب مواد نایلکس را بخوانید، ترکیب مواد دستکش یکبار مصرف را در آن پست نوشته‌ایم، این ترکیبی که خودتون هم نوشتید خوبه، هر کیلو مواد حدوداً 700 جفت دستکش یکبار مصرف می‌شود
محسن کشاورز پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام و وقت بخیر،من قصد تولید نایلون با عرض ۱۸۰ دارم،پیشنهاد شما چه دستگاهی هست؟با دستگاه ۹۰ بک تو بک کارم راه میوفته؟

اگر آره چقدر هست قیمت دستگاه؟

با تشکر از مدیریت سایت. پاسخ دادن
مدیر جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
اگر قصد تولید نایلون با عرص 180 به صورت دولا دارید باید دستگاه عرض 2 متر بخرید و اگر قصد تولید نایلون با عرض 180 به صورت چهارلا دارید می‌توانید دستگاه با عرض 130 بخرید، قیمت‌ها متفاوت هستند، بفرمایید نایلون دولا هدف تولید شماست یا چهارلا؟
محمد توانایی مروی یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و تشکر از اطلاعات خوبتون ‌‌‌‌

میخواستم ببینم که در تهیه مواد اولیه تمام تولید کنندگان به صورت عادلانه مواد رو از بازار تهیه میکنن یا دولت نقش داره در توزیع یعنی یک عده مواد اولیه ارزونتری رو میگیرن نسبت به بقیه

۲ میشه لطفا واضح تر در مورد دستگاه ها توضیح بدین مثلا با ۳۵۰ تومان میشه یک خط تولید ایرانی چینی راه بیندازیم و اینکه کدوم دستگاه رو چینی بخزیم و کدوم ایرانی البته متوجه شدم که دوخت ایرانی باشه و تولید چینی این درسته .

برای شما سلامتی و موفقیت آرزو دارم. پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام

مواد اولیه توسط صنعت و معدن با توجه به سوابق تولید و فروش افراد سهمیه بندی می‌شود
با 350 میلیون تومان می‌توانید یک خط تولید نایلکس راه بیندازید ولی باید دستگاه‌های کارکرده بخرید.
سهیلا رحمانی یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با درود و شادیاش

رقبای موجود در بازار نایلکس چه برندهایی هستند ؟

حداقل پایه قیمت در حال حاضر در هر نوع کالا چقدر است ؟

در شروع کار به چند نیروی کار نیاز هست ؟

پایه حقوق و آموزش و بیمه کارگر در این صنف چقدر است ؟

آیا شرکاء تجاري يا سرمايه گذار ( cofounder)در اين صنف هست ؟

وام خاصي براي شروع كار هست و چه مبلغي؟

و در كل در شرايط فعلي اين كسب و كار رو توصيه ميكنيد يا خير؟ پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای اطلاع از رقبا باید تحقیق بازار کنید و رقبای مستقیم خود را بیابید، در مورد نیروی کار بستگی به تعداد خط تولید و نوع محصول مورد نظر برای تولید دارد، در مورد وام تولید نایلکس اطلاعی ندارم.
در هر شرایطی تولید محصولات نایلون و نایلکسی را توصیه می‌کنیم.
سهیلا رحمانی یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام مجدد

اين اشتغال براي مهندس پليمر مناسب هست ؟

بنده مدير MBA و مدير و موسس خيريه هستم

و همراه دخترم قصد اشتغال زايي و كارافريني براي خانواده هاي تحت پوشش را داريم

آيا مناسب و پر بازده براي تهران و حومه و صادرات هست ؟

با تشكر پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
قطعاً تولید محصول پلیمری برای مهندس پلیمر مناسب است، بله مناسب است و موفق باشید.
محمدغفوری یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
باسلام بنده درحال تولید گرانول نایلونم ازبازیافت.

میخاستم یه سرمایه گذاری درزمینه نایلکس انجام بدم شما چه پیشنهاد دستگاهی میدین درحد۴میلیاردتومان برای شرکت ما؟ پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پیشنهاد من به شما این است که چند نوع کالایی نایلون و نایلکس تولید کنید و تک محصول تولید نکنید.
Hosein دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و خسته نباشید میخواستم راهنمایی کنید که برای راه اندازی خط تولید نایلکس دسته دار ساده چه مقدار سرمایه نیاز میباشد. لطفا حداقل سرمایه را بفرمایید و اینکه ظرفیت تولید چند کیلو در روز میتواند باشد. درصورت امکان راهنمایی کنید برای خرید دستگاه ها از چه طریقی میتوان اقدام کرد؟! پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
این اطلاعات را قبلاً در همین پست نوشته‌ایم، لطفاً مجدداً پست را مطالعه بفرمایید.
شهاب سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم بامبلغ ۵۰میلیون امکانش هست یک خط تولید نایلون فریزر وپلاستیک دستدار راه اندازی کرد؟ممنون سپاس پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام

خیر متاسفانه، مبلغ 50 میلیون تومان برای راه اندازی تولید نایلکس خیلی کم است.
محمد توانایی مروی جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام با تشکر ازشما

میخواستم ببینم وقتی مواد اولیه نایلون و نایلکس کیلویی به عنوان مثال یازده هزار تومان هست به هر مقدار بخوایم میتونیم بخریم و در پاسخ قبلی که لطف کردید به من دادید این سهمیه بندی شامل همین کیلویی یازده تومان هست و یا نه اون قضیه جداست . پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
موادی که از بورس به صورت سهمیه بندی می‌خرید، معمولاً کمی از بازار آزاد ارزانتر است.
عارف جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام

ممنون از مطالب خوبتون وراهنمایی هایی که میکنید

میخواستم دستگاه تولید چینی بگیرم

دستگاهایی که تو ایرانه کدوم مارک چینی بهتره پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
باید به دو نکته توجه بفرمایید:
1. محصولی که قصد تولید آن را دارید و دستگاه را مطابق نیاز بخرید
2. به تک تک اجزای دستگاه دقت بفرمایید و سعی کنید عملکرد دستگاهی که انتخاب کردید را ببینید و از اپراتور دستگاه در مورد کیفیت دستگاه بپرسید، کیفیت محصولی که تولید می‌شود هم پارامتر خوبی است برای ارزیابی کیفیت دستگاه
علی شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام

اگه طاقه را خرید کنیم و دوخت و باقی کاراش را خودمون انجام بدیم صرفه اقتصادی داره

سرمایه واسه خط تولید کامل با دستگاهایه خوب را ندارم پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله صرفه اقتصادی دارد، ولی این سود تقسیم می‌شود بین شما و تولیدکننده طاقه و بعضی وقت‌ها امکان رقابت در بازار را نخواهید داشت.
محمد مهربد پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام

تشکر از سایت خوبتون و اطلاعات مفیدتونسه تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم:

اول اینکه آیا دستگاههای تولید و برش و دوخت و پانچ ، آلودگی هم ایجاد میکنن؟

منظورم ازآلودگی ایجاد دود هست ، چون که بنده میخوام در محیطی کارگاهم رو دایر کنم که اطرافش باغ هست ، آیا مشکلی واسه باغداران ایجاد نمیکنه؟سوال دوم:

در متنی که تو سایت گذاشتین اشاره مستقیمی به میزان سود نشده و فقط فرمودین بستگی به کارگاه داره ، دوستانی هم که سوال راجع به میزان سود پرسیدن ارجاعشون دادین به متن بالا ، میشه لطف کنید طبق تجارب خودتون بفرمایین بطور میانگین سود تولید هر کیلو نایلکس شفاف دسته دار نونی یا سوپرمارکتی تو چه بازه ای هس؟

مثلا بگید بین ۱۰۰۰ تومن تا ۲۰۰۰ تومن

بین ۲۰۰۰ تومن تا ۳۰۰۰ تومن

لطفا به صورت بازه ای بگید تا یه ذهنیتی برا حساب کتابش داشته باشیمسوال سوم:

اگه من ۵۰۰ میلیون وام ۱۵ درصد بگیرم با باز پرداخت مثلا پنج ساله آیا این کار توجیه اقتصادی داره یا خیر؟

منظورم اینه که شما این کار رو فقط به افرادی که سرمایشون آورده شخصی هست پیشنهاد میدین یا به کسانی که وام میگیرن هم پیشنهاد میدین؟مرسی ، ببخشید طولانی شد ، عاقبت به خیر باشین پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
تولید و دوخت‌و برش نایلکس آلودگی ایجاد نمی‌کند و مشکلی برای باغداران نخواهد بود
سوال دوم و سوم شما را با هم جواب میدم:
حاشیه سود بسیار بستگی به توان شما در تولید محصول متمایز به لحاظ کیفی و نوع بازاریابی شما دارد، شاید یک تولیدکننده در هر کیلو 500 تومان سود کند و تولیدکننده دیگر 2000 تومان، اصلاً نمی‌توان به صورت قطعی سود را در نظر گرفت، به همین دلیل ما در سایت اشاره مستقیم و دقیق به سود نکرده‌ایم، شما می‌توانید در مورد کالای مورد نظر و قیمت آن در بازار هدف اطلاعات جمع کنید و سپس باتوجه به هزینه های احتمالی بهای تمام شده را استخراج و به سود خالص برسید.

موفق باشید.
مصطفوی شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید

من حساب کردم بایک دستگاه چینی که در۲۵روز۱۵تن تولید میکنه وبا کم کردن هزینه ها ،کیلویی ۷۵۰تومان می مونه که که میشه۱۱مبلیون ،بنظر شمامیصرفه ۴۰۰ملیون هزینه کنم پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
این تصمیم شما است که شغل‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مختلف را بررسی و محل سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید.
روحی حاجیپور دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
تاره واردم میخوام دستگاه نایلون دستی شفاف بخرم چقد هزینش میشه وه چه دست گاهی لازمه پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام
لطفاً متن را بخوانید و بعد اگر سوالی بود به صورت کامنت بپرسید.
علیرضا پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
با عرض سلام و خدا قوت . ممنون از سایت خوبتون و جواب دادن به سؤالات . مطالب خیلی آموزنده بود و کامل . اما چنتا سؤال که ممنون میشم پاسخ بدید . اول اینکه حدود قیمت دستگاه پانچ و دوخت کیسه دسته دار چقدره و با این دستگاه میشه تولید دیگه ای مثل کیسه زباله هم انجام داد یا خیر . مورد دوم اینکه خرید و پانچ و دوخت کیسه صرفه اقتصادی دارد تا از درآمد خودش بشه کارگاه رو ارتقاع داد ؟ و در نهایت اگر صرفه اقتصادی دارد چه دستگاهی پیشنهاد میکنید . خواهش میکنم کمکم کنید سرمایه کمی دارم و درگیر نداشتن کار و وضع اقتصادی بد . پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پاسخ همه سوالات شما در متن موجود است، لطفاً مجدداً مطالعه بفرمایید.
ناصرالدین سیاوشی شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام

در مرحله خرید ماشین آلات از چین هستم

برنامه تولید طاقه های شیرینگ عرض ۴۰ هستم با فرض فروش کلیه تولیدات

به نظر شما دستگاه شیرینگ عرض ۱۳۰ بهتر است خریداری گردد یا عرض ۹۰

آیا کیفیت محصول تولیدی در عرضهای بالاتر پایین می اید

به عبارت دیگه نوسان ضخامت در عرضهای بالاتر بیشتر میشه؟

آیا کار کردن و کنترل تولید دستگاه عرض ۱۳۰ سخت تر از دستگاه عرض ۹۰ برای اوپراتور میباشد؟پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
هر چقدر دستگاه بزرگتر باشد کار با آن سخت تر و هزینه‌های آن بیشتر است، پیشنهادم به شما این است که بازار هدف را ملاک قرار دهید و در صورت عدم نیاز به نایلون شیرینک با عرض بیشتر از 80، دستگاه 90 بخرید.
در غیر این صورت دستگاه عرض 130 بخرید.
محمد مهربد شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
سلام و عرض ادب خدمت شماابتدا از این بابت که سوال قبلی منو جواب دادین تشکر میکنمیه سوال دیگه داشتم :

برای تولید نایلکس دسته دار سوپرمارکتی و نونی عرض دستگاه رو چند cm انتخاب کنم؟از فروشنده ها که پرسیدم یکی میگه 65 یکی میگه 75 یکی میگه 90 ، الان واقعا نمیدونم چه عرضی رو انتخاب کنمآیا دستگاههای چینی این قابلیت رو دارن که عرضشون تو بازه 60 تا 90 قابل تنظیم باشه.متشکر از وقتی که میذارید.

پایدار باشید.پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خوشحالیم که توانسته‌ایم کمکی کنیم
هر سوال دیگه هم داشتید بفرمایید.

دستگاه عرض 90 بخرید امکان تولید همه سایزهای نایلکس فروشگاهی و نانی را دارید.
محمد مهربد یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
بسیار ممنون و سپاسگزار پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
خواهش می‌کنم و امیدوارم که اطلاعات مفیدی باشه
محمد مهربد چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
عرض سلام و ادب و احتراممیخواستم اگه میشه لطف کنید یه توضیحی در مورد نایلکسهای زیست تخریب پذیر بدینتفاوت این نایلکسها با نایلکهای معمولی در مواد اولیه هس یا دستگاهاشونمرسی پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام

نایلکس های زیست تخریب پذیر یا همان تخریب پذیر بعد از حدود 6 ماه تکه تکه می شوند ولی همواره در طبیعت باقی می‌مانند، با همین دستگاه ها امکان تولید است و برای تبدیل نایلکس های معمولی به نایلکس تخریب پذیر باید 1.5 تا 2.5 درصد مواد تخریب پذیر به ترکیب موادمان اضافه کنیم.
احسان شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید

بنده چند سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید

۱-آیا با حداقل صد میلیون و با دستگاه های ایرانی(حتی دست دوم)امکان راه اندازی خط تولید کیسه فریزر میباشد؟

۲-برای راه اندازی این خط تولید حداقل چه دستگاه هایی لازم است؟

و در شهری که قصد ایجاد خط تولید دارم هیچ رقیبی ندارم حتی در شهر های اطراف (جمعیت شهر صد هزار نفر)

۳-لطفا نام شرکت خوب ایرانی برای خرید دستگاه را نام ببرید

از شما و زحماتتان تشکر میکنم پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در متن به همه پرسش‌های شما پاسخ داده شده، لطفاً مجدداً مطالعه بفرمایید.
سیاوش اسمعیلی دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
سلام و عرض ادب

بی نهایت سپاس گذارم از مطالب و سایت و وقتی که میذارید

تحقیق کردم و در دیدگاه کلی این سرمایه گذاری درست هستش

اصلی ترین مورد رو برام توضیح بدید ممنون میشم

چند مجوز احتیاج هستش از کدام اداره ها

چون همان طور که مستحضرید کار اداری همچین موضوعاتی واقعا سخت هستش

من سوله رو اجاره میکنم برای اخذ مجوز از کجا باید شروع کنم

کل سرمایه م ۵۰۰ میلیون هستش و قصد راه اندازی خط تولید شفاف دسته دار در سایز های سوپر مارکتی رو دارم فقط پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و آرزوی موفقیت برای شما
برای راه اندازی خط تولید نایلکس سوپرمارکتی اگر 120 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارید می‌توانید از وزارت صنعت و معدن شهر خود اقدام به دریافت مجوز کنید، اگر فاصله شما کمتر از 120 کیلومتر است باید جواز تولید از اتحادیه پلاستیک شهر محل تولید دریافت کنید.
مرتضی سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
باسلام و احترام

۱_در خصوص تولید فقط نایلون و با توجه به سرمایه کم استفاد از دستگاه ایرانی را به "صرفه‌‌‌" می دانید؟

۲_جهت راه اندازی خط از ابتدا کار، مشاورانی وجود دارد که بتوان از انها بهره برد؟

تشکر از لطف شما

به امید اینکه افرادی مثل شما بیشتر شود پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
با دستگاه ایرانی امکان تولید نایلون یا نایلکس را دارید، معایب آن را در متن توضیح داده‌ایم.
در مورد مشار برای راه اندازی خط تولید نایلکس هم اطلاعی ندارم.
علی برزیگر الاله شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز من به دنبال راه اندازی خط تولید پلاستیک رکابی هستم میخواستم بدونم مجموعه شما با دستگاه های کارکرده سروکار داره یا خیر? اگر ما بخواهیم دستگاه کارکرده بخریم به کجا باید مراجعه کنیم لطفا راهنمایی کنید متشکرم.

پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام

مجتمع تجریشی واقع در باقرشهر تهران دستگاه فروش هایی هستند که می‌تونید بهشون مراجعه کنید، اطلاع دقیقی ندارم

موفق باشید.
مهرناز دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
سلام و وقتتون بخیر

در ابتدا از اینکه همه رو راهنمایی میکنید و پاسخگو هستید ممنونم

من ساکن شهر اصفهان هستم سرمایه زیادی هم برای شروع ندارم تقربا ۵۰۰ میلیون میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که با توجه به اینکه سرمایه زیادی ندارم برای شروع کدام خط تولید و راه اندازی کنم بهتر است و سود دهی خوبی برام داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
ممنون از لطفتون و امیدوارم مطالب سایت مفید باشه برای شما و همکارانمان در صنعت پلاستیک
با سرمایه‌ای که دارید می‌توانید تولید نایلکس، کیسه زباله رولی، سفره یکبار مصرف و کیسه فریزر رولی تولید کنید، البته منظورم یکی از این خط‌ها است، بنابراین با توجه به تحقیق میدانی و مقایسه قیمت‌ها می‌توانید سودده‌ترین این محصولات را انتخاب کنید.
Myp سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
سلام خسته نباشین تو شهر ما یک کارخونه هستش میگه شما دستگاه پرفراژ و بسته بندی بخرین ما سفره و کیسه فریزر و کیسه زباله میدیم لهتون شما پرفراژ و بسته بندی کنین بفروشین یا با ۱۰ درصد سود خودمون بر می داریم خواستم نظرتون رو بدونم و حس میکنم یه حقه ای میخوان بزنن پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
این رویکرد با هدف سوددهی درازمدت میسر نیست، بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که از ابتدای خط تولید تا انتها را خودتان تولید کنید، آرزوی موفقیت می‌کنم براتون
آرین سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
عرض ادب خدمت شما خواستم ببینم تولید نایلون و نایلکس خواستم ببینیم که آیا بوی بدی ایجاد میکند یا نه بسیار سپاسگذارم پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خیر، تولید نایلکس یا نایلون درجه یک بوی بد ندارد
علی جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید ممنون بابت همه توضیحاتی که دادید یه سوال آیا میشه با یک دستگاه هم کیسه فریزر با کیسه زباله با کیسه دسته دارسوپر مارکتی درست کرد یا دستگاه هاشون فرق دارند باهم
مهران رضایی چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
باسلام و خسته نباشید.

میخواستم بپرسم آیا با دستگاه تولید نایلون و نایلکس میتوان نایلون کشاورزی رو هم تولید کرد؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خیر، این امکان وجود ندارد و ساختار دستگاه‌ها کاملاً متفاوت هستند.
علی چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
با سلام

میشه بفرمائید برای تولید نایلون مرغی چه نوع موادی لازمه؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
لطفاً پست ترکیب مواد نایلکس و نایلون را مطالعه بفرمایید: http://prpl.ir/n387
علی یکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹
ببخشید ولی گشتم مرغی توش نبود . نمیدونم شامل کدوم دسته میشه؟
علیرضا جمعه ۶ تير ۱۳۹۹
با سلام:

احتراما در مورد فروش عمده نایلکس میشه توضیحاتی ارائه دهید آیا شما محصول تولید شده را از ما میخرید پاسخ دادن
مدیر شنبه ۷ تير ۱۳۹۹
با سلام
خیر، ما تولید محصولات پایدار پلاستیک را می‌فروشیم.
mahdi akrami sarmad شنبه ۷ تير ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر میخواستم ببینم در حال حاظر به تولید نایلون و نایلکس و چاپ وام میدن و اگر میدن مبلغش چقدره؟من قبلاً تولیدی داشتم و توی صنعت و معدن پرونده دارم میتونم دوباره گوازم بگیرم.برای خرید تولید و دوخت و چاپ 4رنگ ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۷ تير ۱۳۹۹
با سلام
اطلاعی در این باره ندارم، در مورد وام راه اندازی تولید نایلکس از بانک اطلاعات کسب بفرمایید.
صفری دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹
لطفا درباره چگونگی فروش در اوایل کار بازاریابی محصولات کسترش فروش هم راهنمای بفرماید پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام
لطفاً به مقاله های مارکتینگ مراجعه بفرمایید
صادق چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹
با سلام و وقت بخيرخيلي ممنون كه به اين شكل، طرح توجيهي مرتبط با كار خودتون رو به اشتراك گذاشتيد و خيلي از عزيزان رو راهنمايي كرديد. كمتر شركتي حاضر به چنين كاري است.سوال من شايد بي ارتباط با اين پست و محصولات توليدي شما باشد؛ من در فكر راه اندازي كارگاه تزريق پلاستيك و توليد سبد ميوه هستم. خواستم ببينم شما سايت يا منبعي سراغ داريد براي آشنا شدن با اين موضوع؟ جستجو در اينترنت براي پيدا كردن طرح توجيهي مناسب و به روز بي نتيجه بوده است.

خيلي ممنون پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام، ممنون از توجه شما

متاسفانه منبعی برای اطلاعات مورد نیاز جهت راه اندازی تولید پلاستیک تزریقی نداریم
داود اسدی جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹
سلام بنده سرمایه اولیه ۵۰۰ میلیون ندارم ولی تا ۲۰۰میلیون میتونم جور کنم آیا میتونم از پنج دستگاه۱ یا ۲دستگاه پایانی رو خریداری کنم ؟و ایا درامد آن برای بنده به صرفه است البته درصورت ادامه کار قطعا دستگاهها بیشتر میشود لطفا راهنمایی بفرمایید پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پیشنهاد نمی‌کنم بهتون با سرمایه 200 میلیون تومان شروع کنید
مینا بهمنی پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹
با عرض سلام و احترامبنده در جستجوی دستگاه تولید نایلکس چینی یا تایوانی ترجیحا دست دوم و مدیر تولید با تجربه در اصفهان هستم. اگر در این زمینه امکان کمک و یا راهنمایی برای جنابعالی هست باشماره 09917206860 تماس بگیرید.از همکاری شما بسیار سپاسگذارم پاسخ دادن
علی دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید

کار با دستگاه چاپ 4 رنگ زیاد سخته ؟ چون یک نفر به من گفت که خیلی سخته و ست کردن سیلندرها با هم کار هرکسی نیست .برای تولید نایلون مرغی با کیفیت باید چه موادی به کار ببریم؟

با تشکر پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خیر سخت نیست و در صورت کسب مهارت چاپ، می‌توانید به راحتی با 4 رنگ چاپ روی نایلکس بزنید
محسن رضایی دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹
سلام

ممنون از اطلاع رسانی جامع ومفیدتان

شما میتوانید اطلاعات کامل خط تولید از صفر تا صد و برندخوب سازنده تایوانی ویا برند چینی بمامعرفی کنید؟

ایا تولید نایلکس تجزیه پذیر هم توجی اقتصادی دارد. و بازار صادرات خوب است؟

متشکرم پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بازار صادرات نایلکس معمولی خوب است، تجزیه پذیر هم بسته به بازار هدف دارد.
محسن رضایی سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹
سلام مرسی ازپاسخ داده شدهنمیتونید شرکتی سازنده معرفی بکنید که ما قیمت ماشین الات را بگیریم؟
محسن رضایی سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹
خیلی ممنون از پاسخ شما

میتونید شرکتهای سازنده ماشین الات برند خوب به ما معرفی کنید؟
محسن رضایی چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
سلام وقت بخیرشما خودتان از چه ماشین الات استفاده میکنید..؟ساخت کدام شرکت و کشوری است؟
اقلیما سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹
با سلام

بنده کلا حدود سیصد میلیون پس انداز دارم که میخوام همچین کار تولیدی اعم از تولید نایلون و نایلکس را شرو کنم ولی اطلاعات کافی ندارم و نمیدونم اصلا با این مبلغ میشه کاری شرو کرد و دستگاهی خرید یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

با تشکر از صبر و حوصله ای که برای پاسخگویی میگذارید. پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۹
با سلام و احترام
مبلغ مورد نیاز سرمایه‌گذاری را در پست نوشته‌ایم که البته این قیمت‌ها مربوط به تاریخ انتشار پست است و در حال حاضر قیمت‌ها افزایش داشته‌اند.
Saman چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
سلام

ایا امکانش هست یک شرکت معتبر برای دستگاه نایلون که هم تایوانی هم چینی داشته باشن معرفی کنید؟

بازه قیمتی جدید برای دستگاها دارین؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹
با سلام
متاسفانه در این زمینه اطلاعات کاملی ندارم که خدمتتون ارائه کنم
محمد جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید میخواستم ببینم شرکتی هست که دستگاه دراختیارمشتری بزاره یااجاره بده تا کارگاه دایر کنیم یا به جای پول اجاره دستگاه تولید کالا بگیره آیا چنین شرایتی وجود داره یا به سرفه هت ممنون از پاسخ گوییتون

پاسخ دادن
مدیر شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
متاسفانه همچین شرکتی را نمیشناسیم
فرهاد فرخی چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
سلام

آیا شما به اصظلاح کننده کار هستین .
محمد یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
باسلام خسته نباشید.

تمام این دستگاهایی که شما در پیچ فرمودید به غیر از دستگاه چاب رو الان یکی ۳۰۰ میلیون میفروشه به صورت کارکرده ایا به نظر شما ارزش خرید داره یانه تازه دوتا دستگاه داره هم ۸۰ و هم ۱۰۰ سانتی.

با تشکر پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
اطلاعی درباره دستگاه های کارکرده و قیمت آن نداریم.
محمدی چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر از اینکه جواب دهی تون تو این شرایط عالیه بسیار سپاس گذاریمبنده در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارم در اصل ابتدا کانون تبلیغات و بعد دیجیتال مارکتنیگ.

من به خیلی ها (تولید کننده های عزیز)در حوزه کاریشون کمک کردم و موفق شدن . تو نحوه بسته بنیدی و نحوه فروش حضوری و غیر حضوری

و حالا میخوام کار خودم رو راه اندازی کنم . تولید بسته بندی نایلونی و نایلکسیحرفه اصلیم هم همانطور که گفتم دیجیتال مارکتینگ و طراحی بسته بندی صنعتی هست.

سوالی که دارم از خدمت شما این هست که در نظر دار کارخونه تولید نایلون و نایلکس راه اندازیکنم

از نظر مشتری و جذب مشتری هم مشکلی ندارم .تنها مشکل بنده این هست که اصلا در رابطه با تولید نایلون ونایلکس اطلاعات کافی ندارم و این باعث شده مقدار در تصمیم گیری تعلل کنم .

با توجه به هزینه های که گفتید شرایط راه اندازی خط تولید تایوانی و چینی رو دارم با چاپ چهار رنگ .

از نظر شما

ایا با این اطلاعاتی که بهتون دادم میتونم تو بازار نایلون و نایلکس حرفی برای گفتن داشته باشم ؟در ضمن تمام تلاش بنده و تیم کاریم بازار صادرات است ؟در شرایط مطلوب بازگشت سرمایه اولیه چقدر هست ؟ممنون میشم اگر پاسخ بنده رو بدید پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
اگر مشکل بازار فروش نداشته باشید، قطعاً می‌توانید تولید کنید و موفق خواهید شد.
وحید کاظمی شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
سلام من میخام یه خط تولید سفره یکبار مصرف و زباله رولی راه اندازی کنم .

دستگاه هارو میخام دست دو بگیرم

پیشنهادتون برای بودجه حدود ۶۰۰ میلیون چیه

یه دستگاه تولید تک لایه عرض ۱۲۰ نیاز داریم

میکسر و پمپ باد

دستگاه چاپ تک رنگ برای سفره

و دستگاه پرفراژ و دوخت (اینا دوتاش روی یه دستگاهه؟)

میخاستم ببینم با این بودجه و این لیست چه مارک‌و مشخصاتی پیشنهاد میدین

خیلی ممنون ازتون پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
ما هیچ برندی را پیشنهاد نمی‌دهیم، ولی اگر دستگاه تولید را دارید، با افزایش سرمایه 600 میلیون تومانی می‌توانید محصولات مورد نظر را تولید کنید.
Farshid دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
سلام خدمت مدیر عزیز و تشکر فراوان میکنم از راهنمایی شما

استاد من تو یه شهرستان ۳۵۰هزار نفری هستم

که خط تولید نایلون و نایلکس و دستکش یکبار مصرف وجد نداره

من ی کارگاه دو طبقه ب متراژ ۳۳۰متر دارم با برق ۳فاز و کلیه امکانات

و بودجه ای که برای این کار میتونم بیارم حدود ۱میلیارد هستش

و از اونجایی که اشناییت و موقعیتی که پدر دارن میتونم قرار داد با شهرداری و بیمارستان های شهر و حومه ببندم

و کلیه کامنتا و نظرات رو خوندم که فایده ای بسیاری‌داشت

حالا سوال من این هستش که

شما این کار رو به صلاح میدونین که من به لطف خدا شروع به کار کنم و سود دهی کامل ازش میتونم بردارم پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
با سلام و احترام
مهمترین موضوع فروش است که می‌فرمایید مشکلی ندارید، اگر امکان فروش با قیمت مناسب را دارید بله حتماً پیشنهاد می‌کنم که شروع کنید، موفق باشید.
امیررضا شریعتی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
با سلام

ضمن تشکر از توضیحات کاملی که برای تولید نایلکس دادید

راهنمایی میخواهم برای تولید سالانه 100 تن نایلکس با تجهیزات ایرانی و حداقل قیمت (قیمت تجهیزات و مواد اولیه ) و در صورتیکه خودتان سازنده معتبر تجهیزات را می شناسید لطفا معرفی نمایید

با سپاس پاسخ دادن
ابوالفضل گلزی سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر و خسته نباشی

برای تولید پلاستیک دسته دار به مشکل خوردیم و مواد بعد از یه مقدار تولید از قسمت قالب جدا میشه، ایراد رو متوجه نشدم اگر کمکم کنین ممنون میشم

مواد ترکیبی :

 ۷واحد اف ۷۰۰۰

۹ واحد  ۵۱۱۰

۳ واحد ۱۹۰

 ۱ واحد ۲۰۹

۲۰۰ گرم شفاف کننده پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
با سلام و احترام

لطفاً پست ما را در سایت برای ترکیب مواد نایلکس بخوانید و حرارت‌ها را کنترل کنید، اگر مشکل رفع نشد توضیح کاملتر بدید تا راهنمایی‌تون کنیم
اسدی چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
باسلام وخسته نباشید : این قیمت هایی که برای دستگاه های مختلف نوشته شده باتوجه به این که این مقاله برای سال98 هست باتوجه به نرخ دلار الان - اگر امکان داره بفرمایید چند درصد تغییر کرده و سوال دوم این که آیا الان ازلحاظ اشباع شدن بازار تولیدات نایلکس و... یا افزایش وکاهش تقاضا چقدر مقرون به صرفه هست که خط تولید این محصولات رو بخواهیم راه اندازی کنیم وبه طورکلی آیا بازار کنونی کشش فروش این محصولات روداره واگر امکان داره بفرمایید کدوم نوع از محصولات صرفه اقتصادی برای تولید دارد؟ یعنی با کمترین هزینه ماشین آلات بیشترین سود رو تحویل دهد/ باتشکر پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
با سلام و احترام
قیمت دلار در آن تاریخ حدود 12000 تومان بود، می‌توانید قیمت‌های جدید را با قیمت جدید دلار استخراج کنید
در مورد اشباع شدن بازار هم باید تحقیق میدانی کنید و بهای تمام شده محصول و قیمت بازار را کنترل کنید و سپس صرفه اقتصادی را بررسی و تصمیم بگیرید.
سید مصطفی پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
با سلام و سپاسگذاری از بابت توضیحات خوب و ارزشمندتان امیدوارم همه ما از شما برادر بزرگوار کمک کردن به همدیگر را یاد بگیریم

بنده قصد تاسیس یک کارخانه تولید نایلن دسته دار با نگاه به صادرات محصول را دارم لطفا در صورت امکان به سوالات بنده پاسخ دهید .۱. حداکثر تولید برای یک دستگاه تایوانی سه لایه در روز چقدر است و من برای رسیدن به تولید ده تن محصول در روز چند دستگاه نیاز دارم ؟۲ .فضای مورد نیاز برای نصب چنین خط تولیدی چقدر است ؟باز هم از محبت شما برای وقتی که میگذارید سپاسگذارم . پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای تولید 10 تن نایلکس چاپی یا ساده 5 دستگاه تولید نیاز دارید و این تعداد دستگاه با دستگاه های دیگر و مواد اولیه به 1000 متر سالن تولید نیاز دارد.
امیر سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹
سلام

۱_اگردستگاه دست دوم خریداری کنیم نظر شما چیست ؟۲_مواد اولیه را از کجا تهیه کنیم؟

۳_کمترین میزانی که امکانش هست کار کرد اما با کیفیت با چه دستگاهی می باشد؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در مورد خرید دستگاه تولید نایلکس دسته دوم نظری نداریم
مواد اولیه را باید از بورس کالا تهیه کنید
سوال سوم را متوجه نشدم
عماد شاکرمی یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
با عرض سلام و وقت بخیر

ما حدود سال 72 یک کارخانه تولید نایلون و نایلکس افتتاح کردیم با دو دستگاه ایرانی عرض 80 و 110 و دوخت های پایی قدیمی ما قبلا سهمیه داشتیم ماهانه 10 تن میخواستم بپرسم چطور میتونم دوباره کارخونه رو فعال کنم و گسترش بدم هنوز هم میشه سهمیه رو دریافت کرد از وزارت صنعت و معدن؟ اگه بخوام گسترش بدم به صرفه هست؟ چه زیر شاخه هایی وارد بشم بهتره؟ برای تعمییر و راه اندازی مجدد دستگاهها به کجا مراجعه کنم؟ممنون میشم از راهنماییتون

پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
صرفه و صلاح تولید نایلکس را با مقایسه قیمت مواد اولیه و فروش محصول در بازار رصد کنید، در مورد تعمیرات دستگاه‌ها هم به مجتمع تجریشی واقع در باقرشهر تهران مراجعه بفرمایید، در مورد فعال شدن و گرفتن سهمیه مواد پتروشیمی هم باید از صنعت و معدن سوال بپرسید.
نیکبخت چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید

ممنون از اطلاعات عالی شماباتوجه به پرس و جو که بنده در مورد دستگاه تولیدکردم ، ظاهرا بیش از ۹۰ درصد دستگاه های تولید استفاده شده ، امروزه چینی شدند

ولی من بدنبال دستگاه دست دوم تایوانی هستم

به نظر شما پیدا میکنیم ؟ و اینکه بهتر از دستگاه چینی درجه یک است از نظر مرغوبیت ؟و اینکه برای ۲ خط تولید ، برق ۳ فاز چند آمپر کافی است ؟ (وحتی ارتقاع خط تولید)سپاس پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای خرید دستگاه تولید نایلکس تایوانی باید از بازار استعلام بگیرید، اطلاعی ندارم
برای 2 دستگاه تولید نایلکس تک لایه 50 آمپر برق کافی است
محمدحسین پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
سلام و عرض ادب و احترام

روزانه حدود 200 متر پلاستیک شناژی با عرض 80(دولا یا 1 متر دولا)برا کار خودم نیاز دارم :

الف : کلیه هزینه راه اندازی این کارگاه ؟

ب : آیا مقرون به صرفه هست این کار رو انجام بدم. پاسخ دادن
سلام جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
با سلام مواد اولیه برا تولید پلاستیک از کجا گیر میاد پاسخ دادن
مدیر شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
با سلام
بورس کالای ایران
علیرضا فیضیان چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
باسلام و احترام

بنده میخواستم بدونم باسرمایه 100میلیون برای شروع میشه یه خط تولید کیسه فریزه و نایلکس دسته دار راه بندازم و باتوجه به اینکه شهرمون هیچ تولید کننده ای نداره آیا صرف اقتصادی هم داره ؟

ممنون میشم جواب بدید پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
امکان راه اندازی خط تولید نایلکس با مبلغ 100 میلیون تومان وجود ندارد
برای اطلاعات بیشتر، متن را بخوانید
افشین رسولی دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر. ببخشید مزاحم شدم. میخواستم بدونم قیمت دستگاه تولید نایلون و نایلکس سه لایه تایوانی چقدر هستش واینکه توی بازار موجود هستش. پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
قیمت دستگاه سه لایه نایلکس بستگی به امکانات دستگاه دارد، ولی از حدود 100 هزار دلار شروع می‌شود.
ناشناس یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
ضمن عرض سلام و خسته نباشید

تشکر دارم بابت توضیحات کامل و شفافتون پاسخ دادن
افشار میرزایی دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹
سلام برای تولید نایلون های فروشگاهی و نایلون های کشاورزی وکیسه زباله و نایلون فریزر و سلفون دستگاه های تولید باهم فرق دارن؟ حدودی دستگاه اتوماتیک چقدر در میاد اگه خبرم کنید ممنون میشم 09181300305

پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله این دستگاه ها با هم تفاوت دارند، قیمت ها را در متن نوشته‌ایم.
مهرداد محمدی چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹
سلام

میخواستم بدونم با داشتن مکان و سرمایه 1 میلیارد تومانی میشه تولید نایلکس شفاف رو راه اندازی کنم؟و اینکه کیفیت نایلکس به دستگاه تولید بستگی داره؟الان با این نوسانات ارز صرفه اقتصادی داره؟جایی برای یادگیری و کسب تجربه می‌شناسید؟پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله با 1 میلیارد تومان امکان راه اندازی تولیدی نایلکس را دارید، متاسفانه جایی برای یادگیری اولیه و تجربه قبل از شروع را نمیشناسیم.
عبداللطیف چپرلی یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹
باعرض سلام و ادب و خسته نباشد،من قصد دارم یک کارگاه کوچک خط تولید نایلکس شفاف دسته دار مدل رکابی( فقط جهت سوپر مارکت ومیوه فروشی و... )راه بندازم؛

البته سرمایه ی زیادی ندارم و میخوام با دستگاه هایی شروع کنم که قیمت آنها کمتر باشد( دستگاه های ایرانی) تا در آینده دستگاه های پیشرفته و کاملا اتوماتیک بگیرم(خارجی).

برای راه اندازی همچین کارگاهی با حداقل امکانات به چه دستگاه هایی و چقدر سرمایه نیاز دارم؟ تا به مرحله ی فروش برسد؟ پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پاسخ شما در پست موجود است، لطفاً مطلب را کامل بخوانید
محمدرسول یداللهی دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹
سلام اوقات بکام.لطفا در صورت امکان کمی اطلاعات درمورد ایجاد کارگاه و طرز تهیه مواد رو میخواستم بدونم.سپاسگزارم از شما پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در همین پست اطلاعات درباره راه اندازی کارگاه تولیدی نایلکس نوشته شده
مسعود بابایی دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت اساتید محترم.

ببخشید چنانچه بخواهیم در مورد قیمت روز دستگاههای تولی نایلون را بدانیم ، از چه طریقی امکان پذیر است و چنانچه شرکت هاصی میشناسید که این قیمت ها را به ما اعلام نماید معرفی کنید .

با تشکر پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
متاسفانه ما منبعی رو برای خرید ماشین آلات نمیشناسیم، شاید در مجتمع تجریشی تهران دستگاه مورد نظر خود را بیابید
امیرقدسی دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹
با سلام وخسته نباشید

مطالبتان خیلی مفید بودن باتشکرازشماکه پاسخگوهستید

لطفامیشه یک مثالی هم برای سود دهی بزنید.

مثلا ی خط تولید کیسه زباله.یادسکش.یاحتی نایلون کشاورزی.ممنون میشم ی مثال برا سود دهی بزنید

مرسی از سایت خوبتون پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام، خوشحالیم که مطالب سایت براتون مفید بوده

سود هر خط تولیدی بستگی به عوامل زیادی دارد، مهمترین عامل بازار فروش است
با توجه به قیمت های مواد اولیه در سایت و هزینه های حدودی می‌توانید بهای تمام شده را حساب کنید، سپس در تحقیق میدانی قیمت حدودی فروش را ارزیابی و بعد از آن به عدد سود برسید
احمد عباس شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹
با سلام

به نظرتون خط تولید گرانول بهتره یا تولیو نایلون؟ پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در مورد صرفه و صلاح تولید گرانول اطلاعاتی ندارم
بابک وحدت یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
سلام و عرض ادب و خسته نباشید

من میخواستم در مورد نحوه تولید نایلون و نایلکس و دستگاهای مورد نیاز از شما مشورت بگیرم و همچنین محاسبه سود و زیان این کار و مجوزهایی که باید بگیریم

ممنون میشم اگر در این زمینه به من راهنمایی بدین با تشکر از مطالب بسیار عالیتان پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
موارد را کامل در همین پست توضیح داده‌ایم، بعد از مطالعه اگر سوالی بود کامنت کنید.
امیر ارسلان فضیله دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
عرض سلام وادب

عذرمیخوام راهنمایی در خصوص دستگاه نایلون میخواهم

چرا یکطرف طاقه محکم پیچیده میشود ویکطرف خیلی شل هستش باتوجه به اینکه فیلر هم دقیق هستش

دستگاه ایرانی مورد استفاده هست پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
احتمال داره وایندرتون کج یا تراز نباشه
علیرضا چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
با سلام

با توجه سرمایه محدود حدود 600میلیونی آیا امکانش هست که برای شروع کار ابتدا رولها و طاقه ها رو از جایی تهیه کنم و فقط دوخت برش و پرس رو انجام بدم و بفروشم؟

ممنون پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
این امکان وجود دارد ولی سود شما بسیار محدود می‌شود، سود در تولید نهفته است که آن هم پرزحمت است، ولی با 600 میلیون تومان می‌تونید شروع کنید به تولید و دوخت‌و برش.
شاهرخ محمدی سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹
باسلام

بنده میخام یک خط تولید کامل با داشتن مکان و ۵۰۰ میلیون سرمایه شروع کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله
طه طریق جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹
باعرض سلام خدمت سرور گرامیم اینجانب خواهان کارگاه وتولید نایلکس یا همان نایلون باظرفیت ۲الی۶کیلویی دارماز لحاظ جا ومکان دارم ولی متاسفانه سرماییه کم دارم و برقم ۵۰امپر سوله اماده وسرمایی ۲۵۰ملونی ایا میتوانم کارگاهی رابیندازم وچند نفری کارکنن حاضرم شریک خوبم داشته باشم ممنونم از راهنمایی قربانت طریق. پاسخ دادن
طه طریق جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹
باعرض سلام خدمت سرور گرامیم اینجانب خواهان کارگاه وتولید نایلکس یا همان نایلون باظرفیت ۲الی۶کیلویی دارماز لحاظ جا ومکان دارم ولی متاسفانه سرماییه کم دارم و برقم ۵۰امپر سوله اماده وسرمایی ۲۵۰ملونی ایا میتوانم کارگاهی رابیندازم وچند نفری کارکنن حاضرم شریک خوبم داشته باشم ممنونم از راهنمایی قربانت طریق. پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹
با سلام و احترام
سرمایه‌ای که دارید برای شروع تولید نایلکس کافی نیست
امیر باقری شنبه ۶ دى ۱۳۹۹
سلام

برای راه اندازی خط کامل تولید نایلون و نایلکس همراه دستگاه چاپ وهزینه اولیه راه اندازی با فرض تهیه بهترین دستگاههای موجود چقدر درمیاد به نظرتون با ۳ میلیارد انجام میشه پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۷ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله
ناشناس چهارشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۹
سلام عرض ادب

مهندس جان در یک خانه قدیم ۲۰۰متری که ببرون شهره هم میشه یکی از خطوط تولید راه اندازی کرد؟آیا سر صدا و آلودگی داره که مزاحم همسایه ها باشه؟

کدوم تولید

برای راه اندازی چه مقدار سرمایه نیازه ؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای راه اندازی خط تولید نایلکس باید در ملک صنعتی اقدام بفرمایید
علیرضا معاوی چهارشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر ، سوال من اینه ک برای تولید یک تن پلاستیک بگیم شفاف به چه مقدار مواد اولیه نیاز داریم ؟ پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
حدود 1 تن و 100 کیلو مواد اولیه نایلکس مورد نیاز است
شهرام حسنوند شنبه ۱۳ دى ۱۳۹۹
با سلام خدمت شما...

من یه سوله ۴۰۰متری دارم و سرمایه حدود۵۰۰تومان بنظر شما خط تولید چینی با یه دوخت دو طبقه شهرستانی بگیرم یا دو تاشونو ایرانی بگیرم...

ممنون از لطف شما پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
حتماً یک خط تولید نایلکس چینی بهتر از دو خط ایرانی است
آرزوی موفقیت برای شما
مریم سه شنبه ۱۶ دى ۱۳۹۹
سلام.آیا از خونه ویلایی کلنگی که داخل شهر هست میتونم برای مکان این کسب و کار استفاده کنم؟بهداشت یا محیط زیست یا.. جلوگیری نمیکنه؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خیر، امکان راه‌اندازی تولید در ملک مسکونی ندارید
میلاد پنجشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۹
سلام‌بنده میخوام با مواد کهنه نایلکس تولبد کنم چطوری دستگاه رو‌باید تنظیم‌کنم دستگاه قبلی قدیمی بود اما مواد نو این دستگاه ها ک جدید اضافه شده مواد کهنه میزنن میخواستم راهنمایب کنید از طریقه درجه حرارت ها پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲۰ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
تجربه و اطلاعاتی در زمینه تولید نایلکس کهنه نداریم
thd.soltani یکشنبه ۲۱ دى ۱۳۹۹
سلام و خسته نباشید

بابت خط تولید چند تا سوال داشت، تمام جواب دهی های شما رو خوانده ام و خیلی اموزنده بودند.

بنده هم مثل بقیه در حال تحقیق راه اندازی واحد تولیدی هستم و وقتی میخواهم برای خرید دستگاه ها اقدام کنم با دلال های زیادی مواجه میشم و نمیتونم تصمیم بگیرم واقعا از کدوم کارخانه چه دستگاهی رو بخرم تا داخل خط تولیدم از بهترین دستگاه های ممکن استفاده کنم که هم قیمت مناسب و هم کیفیت بالای تولید رو بازدهی کنن حدودا ۱/۵ میلیارد سرمایه در دست دارم ولی نمیدونم از کدوم کارخانه خرید کنم یا مثلا میرم کارخانه سولدوز از تمام دستگاه های موجودشدن خرید کنم یا فقط مثلا دستگاه دوخت رو از اون کارخونه بگیرم و به ترتیب بگیه دستگاه هارو از کارخانه های دیگه ماشین سازی و شرکت های خارجی فروش بگیرم . واینکه بنده چه دستگاهی با چه مارکی بگیرم که بتونم در راستای تولید پلاستیک همه نوع پلاستیکی تولید کنم

مثلا

انواع دسته دار

انواع فریزر

انواع کیسه زباله

انواع خط خطر

انواع پلاستیک های متری بزرگ

وووو

البته قادر به افزایش سرمایه هم تا ۳ تومن هستم

ممنون میشم بگین چه دستگاه هایی باید در این تولیدی باید داشته باشیم و چند خط تولید جواب گو هست و از کدوم کارخانه ها خرید کنم منظور کدوم دستگاه رو از کدوم کارخونه بگیریم بهترهخیلی ممنونم بابت حوصله ای که به خرج میدین و این همه نوشته رو میخونید دعا گوی شما هستیم یا علی پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۳ دى ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در مورد شرکت‌هایی که اسم بردید اطلاعی ندارم، برای خرید باید تحقیق کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید، ما امکان پیشنهاد هیچ برند یا شرکت تامین کننده دستگاه های تولید نایلکس را نداریم.
موفق باشید
سیدمهدی پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
با عرض سلام و خسته نباشید.مطالب خوبی بودن

سه نفر از رفقا جمع شدیم و با سرمایه ۲۰۰ میلیونی میخواهیم این کار رو شروع کنیم.حالا به ما توصیه شده با این سرمایه ی دستگاه دوخت دو طبقه شهرستانی ۱۲۰ تومن و دستگاه تولید ایرانی اینورتر دار با گیر بکس ۳ محور ۵۰ تومن و دستگاه پانج ۱۰ تومن و ... میتوانیم شروع کنیم.

آیا با این دستگاه ها صرفه اقتصادی دارد یا خیر؟

لطفا راهنماییم کنید ممنون پاسخ دادن
مدیر پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پیشنهاد ما این است که حداقل با دستگاه تولید چینی شروع کنید
با آرزوی موفقیت
سینا بغلانی شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
.سلام هیچگونه اطلاعی در مورد تولید نایلون ونایلکس ندارم ولی دوست دارم در این زمینه فعالیت داشته باشم چون شهر ماه تولید این کالا وجود نداره ..ای کاش مرا با یک سایت یا کانال آشنا فرمایید که اطلاعات لازم را کسب کنم ..تشکر پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
با سلام و احترام
همین پست را با دقت مطالعه بفرمایید
فرج پور پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
سلام. من یک دستگاه آپارتمان دارم که نزدیک 1.2 میلیارد قیمت دارد سوال من اینست که اگر من آن را بفروشم و با پولش یک کارگاه تولید کیف دستی بزنم به صرفه است یا خیر؟ و پیشنهاد شما برای خرید چه دستگاه‌هایی با این پول مناسب است. لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
با سلام و احترام
ما در مورد تولید نایلون و نایلکس اطلاعات داریم
آرزوی موفقیت می‌کنم براتون
میرمحمد پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
سلام.

ایا مشتری واسه فروش نایلون دسته دار شفاف وجود داره؟ بازار کارش چطوره؟توهمین تهران پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
بله مشتری وجود دارد، بازار کار تولید و فروش نایلکس به صورت کلی خوب است
امیر حسین میرزایی یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹
سلام من جنسم خیلی عالیه ترکیبمم f7000 دوکیسه

نصف کیسه 5110

7کیلو 190

5کیلو209

2کیلو bl3

4کیلو گرانولی سفید

ولی موقع ضربه زدن جر میخوره

ولی کش داره

ممنون پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
ترکیب مواد پیشنهادی ما رو که در پست نوشتیم رو امتحان کنید
حمید دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹
باسلام ودرودفراوان

برای قسمت فیلتردستگاه نایلکس ازچه سایزتوری بایداستفاده شود؟بنده ازیک عددتوری محافظ ویک عددتوری50استفاده میکنم آیاموردقبول است؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای تولید نایلکس، یک توری 100 یا 2 توری 80 پیشنهاد میدیم که استفاده کنید
علی منبری چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
سلام بنده در سنندج قصد دارم یک تولیدی نایلون دسته دار و نایلون فریزر راه بندازم سرمایه خودم ۵۰ ملیون هست ولی در فروش بازاریابی برای محصولم و همچنین کار در شرکت مشکلی ندارم و میتونم به سود برسم به یک شریک یا سرمایه گذار برای این کار نیاز دارم اگر کسی بود در خدمتم تماس بگیرید09186596282 پاسخ دادن
علی شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
سلام ایا برای شروع و خریداری خط تولید با استفاده از وام های کم درصد را پیشنهاد میکنید؟

ایا بعد از تولید خریدار عمده هم وجود دارد یا باید خرده فروشی کنیم؟؟؟

در امد این کار میتواند از پس قصد وام بر بیاید؟؟

متشکرم پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پرداخت اقساط وام برای تولید نایلکس به عملکرد، مدیریت شما و همینطور شرایط موجود بستگی دارد
موفق باشید
amirhosseinsalari دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
با سلام

ممنون از اشتراک گذاری این طرح توجیهی و توضیحات ارائه شده.

آیا امکان ارتباط تلفنی با شما هست؟

پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
خوشحالم که مطالب مفید بوده براتون، خیر امکان مشاوره تلفنی نداریم
محمد حیدری شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
سلام سودش تقریبا تو هر کیلو چقده پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای هر محصول متفاوت است
محمد حیدری شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
بازارشو از کجا باید پیدا کنیم بهترین راه برای فروش زیاد چیه پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
برای فروش نایلکس، باید انواع مختلف بازاریابی را اجرا کنید، نکته مثبت محصولات نایلکسی این است که کالای مصرفی است و در کل کشور مورد نیاز است
علی سالاری یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
با سلام وعرض ادب

وقت شما بخیر وسلامتی

سوالم این هست ایا سرمایه گذاری در تولید ظروف یکبار مصرف زیستی الان توجیه اقتصادی دارد/ممنون میشم راهنمایی بفرمایید پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در مورد بازار ظروف یکبار مصرف اطلاعی نداریم
دانیال آقاجانی پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹
عرض سلام و ادب.ضمن تشکر بابت اطلاعات مفیدتون چندتا سوال داشتم.

مقدور هست بفرمایید که در حال حاظر چه میزان سرمایه در گردش برای تولید نایلکس در یک شیفت کاری هشت ساعته در روز لازمه ؟

و اینکه با چه حدود قیمتی میشه دستگاه تولید و دوخت نایلکس رو به صورت دسته دوم خرید کرد. پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
در مورد قیمت دستگاه‌های تولید نایلکس و دوخت‌و برش در همین پست نوشته‌ایم
برای سرمایه در گردش هم باید دید که چه دستگاهی می‌خرید و حجم تولید دستگاه مورد نظر چقدر است
رضا جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۹
بنام خدا

ضمن تشکر از مطالب مفید و خوب شما

بنده به دنبال سرمایه گذاری و مشارکت در تولید سفره یکبار مصرف و انواع نایلون در حدود یک میلیارد میباشم ،اگر زحمتی نیست یه کلیتی از نحوه تهیه تجهیزات و تولید و بهره برداری بفرمائید ممنون پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
می‌توانید از مجتمع تجریشی تهران بازدید و استعلام مورد نظرتان را دریافت کنید
میلاد شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
با سلام من میخواستم دستگاه تولید نایلون کشاورزی بخرم به نظرتون صرف اقتصادی داره واین که چه نوع دستگاهی بخرم برام بهتره ممنون میشم جواب بدین❤ پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
با سلام و احترام
پیشنهاد ما ماشین‌آلات روز تولید نایلون تایوانی با بهره‌وری و تولید بالا است
امین صفری یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
سلام وقت بخیر تشکر میکنم بابت مطالب خوبی که به اشتراک گذاشتید

تصمیم به راه اندازی واحد تولیدی فقط نایلکس سفیدشفاف دسته دار (استفاده سوپرمارکت ها )

نیاز به چه دستگاه هایی دارم و قیمت دستگاه ها

سوله و زمین در اختیار دارم

ممنون میشم دقیق ساده تر راهنمایی کنید پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
با سلام و احترام
در همین پست اطلاعات مرتبط با تولید نایلکس را نوشته‌ایم
سعید حبیب زاده جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
سلام از مطالب ارائه شده ممنونم.... بنظر شما تو سال جدید چند درصد به مبالغ احداث کارگاه باید اضافه کنیم پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
با سلام و احترام
قیمت های ماشین آلات نایلکس درج شده در سایت با دلار 12000 تومانی است، به نسبت قیمت دلار به روز کنید
وحید دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
سلام قربان

در مورد تهیه مواد اولیه f7000 رو الان پتروشیمی زده 32هزار ولی بعضی شرکتها میفروشن 28هزار تومن; اینا فرق دارن باهم از لحاظ کیفیت? یا میتونم ازشون استفاده کنم. پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
متوجه منظورتون نشدم، پتروشیمی کجا همچین قیمتی زده؟ کدام شرکت‌ها مواد اولیه می‌فروشن؟
محمدرضااسدی دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
سلام من میخوام تولید نایلکس راه اندازی کنم ولی متاسفانه هنوز کسی پیدا نشده راهنماییم کنه به اونایی هم که تولید دارن میگم .اونا میگن خوب نیست.لطفا منو راهنمایی بفرمایید

متشکرم پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
جواب سوالاتتون رو تا حدی در این پست نوشتیم، بعد از مطالعه اگر سوالی بود بفرمایید راهنمایی‌تون می‌کنیم
اقلیما چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
سلام

در ابتدا خیلی ممنون بابت سایت و مطالب فوق العادتون.

در صورت امکان تفاوت دوخت یه طبقه و دوطبقه رو از لحاظ سرعت دوخت در ساعت بفرمایین؟

تشکر پاسخ دادن
مدیر شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
دستگاه دوخت یک طبقه، مخصوص نایلکس چاپی است و دستگاه دوخت دوطبقه، مخصوص نایلکس‌های بدون چاپ است و ظرفیت دوخت و برش آن به مراتب از یک طبقه بیشتر است
باید نسبت به کالایی که می‌خواهید تولید کنید، دستگاه‌تان را انتخاب کنید.
مهدی واعظی یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
سلام وقت بخیر دوست عزیز بنده میخواستم یه کارگاه تولیدی نایلون درصنایع بسته بندی قطعات خودرو ونایلون فریزر ونایلونهای دسته دار وکیسه زباله تولید کنم محبت میکنید بنده رو راهنمایی بفرمایید چقدر سرمایه نیاز هست وازکجا باید شروع کنم بی زحمت اگر به صورت تلفنی راهنمایی بفرمایید ممنون میشم پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
ما واحد تولیدی نایلکس هستیم و امکان مشاوره راه‌اندازی را نداریم، همینجا در حد توان کم خواهیم کرد
در مورد سوالتون هم که فرمودید در متن فوق کامل توضیح داده شده، لطفاً مطالعه بفرمایید
مدیر یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
ما واحد تولیدی نایلکس هستیم و امکان مشاوره راه‌اندازی را نداریم، همینجا در حد توان کم خواهیم کرد
در مورد سوالتون هم که فرمودید در متن فوق کامل توضیح داده شده، لطفاً مطالعه بفرمایید
مدیر یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
ما واحد تولیدی نایلکس هستیم و امکان مشاوره راه‌اندازی را نداریم، همینجا در حد توان کم خواهیم کرد
در مورد سوالتون هم که فرمودید در متن فوق کامل توضیح داده شده، لطفاً مطالعه بفرمایید
پیمان سیفی جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
سلام خسته نباشین مدیر محترم ممنون میشم راهنمایی کنین

ما هفتصد تومن پول داریم میخوای یک دستگاه چینی با دوخت چینی راه به اندازیم کل سر رشته هم نداریم یکی دوتا شرکت هست آشناست نایلون شیلینگ می‌خواین آیا میتونیم از پیش بر بیایم یا باید یه استا کار ماهر بگیریم ممنون میشم ترکیباتشو بگین ببینیم میتونیم تهیه کنیم یا به نظرتون بریم اول سراغ نایلون یا نایلکس بهتره یا همون شلینگ میتونیم بزنیم

ممنون میشم کمک کنین پاسخ دادن
مدیر یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
با سلام و احترام
بهتر است با کارگر تولیدکار نایلکس که سابقه کار دارد شروع کنید، در کل کار سختی نیست
موفق باشید
vahid دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
سلام

برا اندازه گیری ضخامت نایلکس تولیدی ; چه مشخصات میکرومتر بخریم مناسبه?

تشکر پاسخ دادن
مدیر سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
با سلام و احترام
ساخت کشورهای ژاپن و تایوان طول عمر زیاد و دقت بیشتری دارند
زانیار فرامرزیان سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
با سلام خدمت شما من یک جوان بیست ساله هستم و می خواهم یک کارگاه کوچک بزنم به نظر شما سرمای اولیه چقدر باشد که بتوانم یک کارگاه را راه بندازم پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰
با سلام و آرزوی موفقیت
در متن برای هر محصول جداگانه قیمت‌ها را نوشته‌ایم، با توجه به کالای مورد نظر می‌توانید بودجه اولیه را محاسبه بفرمایید
vahed شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
سلام

قیمت خرید مواد اولیه نایلکس اکثرا در همه شهرها متفاوته و مثلا f7000 از 26000تا 28000 میدن; دلیلشم چیه?

مرجع نهایی قیمت روز مواد کجاست? پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
با سلام و احترام
مرجع خاصی نداره قیمت مواد، ما قبلاً قیمت مواد نایلکس در بازار آزاد رو در سایت می‌ذاشتیم ولی ممنوع شد و دیگر امکان انتشار نداریم
یوسف امیری چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
سلام

من یه جوان دنبال اشتغال زایی هستم

مختصر میپرسم فقط

1-با مبلغ 2میلیارد و 500 میلیون تومان میشه الان خط تولید نایلون و نایلکس راه انداخت

2-شرط احداث سوله و کارگاه باید دور از شهر و مناطق مسکونی باشه یا فرقی نداره؟ پاسخ دادن
مدیر چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
با سلام و احترام
جواب سوال 1. بله میشه
جواب سوال 2. بله باید دور از مرکز شهر باشید، در اکثر شهرها حومه شهر هم مشکلی نخواهید داشت
علیرضا رستمی پنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰
یک دستگاه تولید نایلکس موجود دارم که قصد فروش دارم قیمت هم ندارم و این دستگاه در سه تکه موجود هست اگر خریدار باشد به قیمت توافقی به فروش میرسد شماره تماس ۰۹۱۷۸۹۰۹۷۱۴ استان فارس شهرستان قیروکارزین علیرضا رستمی

پاسخ دادن
Jvb یکشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۰
سلام

ممنونم از مطالبتون خیلی استفاده کردم،من میخوام کارگاه تولید کیسه زباله بیمارستانی و دستکش یکبار مصرف راه اندازی کنم،

دستگاه تولید نایلون تک لایه چینی سوددهی داره یا لازمه تایوانی باشه؟

دستگاه دوخت دو طبقه صدیقی پانچ اوتومات هم داره فک‌کنم یا باید دستگاه پانچ جدا تهیه بشه؟

دستگاه میکسر،پمپ باد،دردوز و پرفراژ همگی باید تهیه بشن؟

دستگاه هایی که جداگانه باید برای تهیه دستکش یا کیسه زباله بخریم چیا هستن؟ پاسخ دادن
مدیر دوشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۰
با سلام و احترام
دستگاه تک لایه چینی سوددهی دارد، دستگاه تولید نایلکس تایوانی با حجم تولید بالاتر و کیفیت بهتر است
دستگاه دوخت دوطبقه صدیقی که با پانچ اتوماتیک است نیازی به پانج اضافه ندارد
بقیه ملزومات بله، نیاز است، طبق محصولی که میخواهید تولید کنید در پست کامل نوشته‌ایم که چه دستگاه‌هایی نیاز است
برای دستکش باید دستگاه دوخت و برش مخصوص دستکش، و برای کیسه زباله باید دستگاه دوخت و برش مخصوص زباله بخرید
ناشناس دوشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۰
واقعا خسته شدم

پاسخ دادن
شفیعی دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰
با عرض سلام خدمت شما استاد گرامی

و عرض تشکر بابت همراهیتان با همکارانمن قصد تولید نایلکس دارم

اما قیمت مواد پیشنهادی شما برای تولید، حدود ۲۹۰۰۰ تومان در کیلو در بازار آزاد میباشد، در حالی که فروش عمده بعضی تولیدیها برای نایلکس درجه یک صادراتی حتی به کمتر از ۳۱۰۰۰ تومان میرسد

یعنی اختلاف قیمتی کمتر از ۲۰۰۰ تومان

فرض کنیم من اشتباه کردم و این اختلاف ۳۰۰۰ تومان باشد

آیا ۳۰۰۰ تومان جوابگوی نرخ بازگشت سرمایه ثابت و در گردش، دستمزد کارگر، دستمزد خودم بابت مدیریت و فروش، اجاره، هزینه برق، ضایعات، تعمیرات و غیره هست ؟؟؟؟؟و اگر شما لازم میدانید مواد به صورت مستقیم از بورس خریداری شود، آن نیز نیازمند تحمل هزینه هایی مثل کسب مجوز و مالیات و غیره است که در نهایت اختلاف قیمتی بین خرید آزاد و مستقیم از بورس ایجاد نمیشود پاسخ دادن
مدیر شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰
با سلام و احترام

درود بر شما و ممنون از توجه‌تانقطعاً پیشنهاد می‌کنیم که خرید مواد اولیه را از بورس انجام دهید، شما برای شروع تولیدی باید شفاف عمل کنید و شفافیت در نهایت منجر به سوددهی می‌شود، بنابراین مجوزهای مربوطه را کسب کنید و به صورت رسمی و قانونی کار کنید


در مورد صرفه تولید نایلکس هم باید بگم که کمترین سوددهی در تولید نایلکس و نایلون را نایلکس رکابی شفاف دارد، سعی کنید کنار این محصول، محصولات دیگر نایلکسی تولید کنید که بتوانید سوددهی بهتری داشته باشید