دیدار مشتریان قدیمی از نزدیک در روز دوم ایران پلاست

۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۷

دومین روز ایران پلاست به خاطر مصادف شدن با جمعه روز پر هیجان و شلوغی بود. علاوه بر مشتریان گرامی و آشنایان و نزدیکان عدهٔ زیادی مراجعه کننده داشتیم که پیش از این آشنایی نداشتیم و برایمان جذابیت زیادی را فراهم کرده بود.

دومین روز ایران پلاست به خاطر مصادف شدن با جمعه روز پر هیجان و شلوغی بود. علاوه بر مشتریان گرامی و آشنایان و نزدیکان عدهٔ زیادی مراجعه کننده داشتیم که پیش از این آشنایی نداشتیم و برایمان جذابیت زیادی را فراهم کرده بود. خوشحال بودیم که توانستیم با حداکثر انرژی پاسخگوی تجار و کسبه و نمایندگان شرکتهای مختلف باشیم.

امروز دیدارهای مثبتی را تازه کردیم، با مشتریانی که بعضا از دور معاملاتی صورت گرفته بود ملاقات کردیم و گپ و گفتی داشتیم. محصول جدیدی که در نمایشگاه توانستیم آن را همراه خودمان بیاوریم سفره‌های یکبارمصرف بود. ماشین آلات مربوط به چاپ و تولید سفره چند روزی قبل از نمایشگاه به کارخانه رسید و سریعا بعد از نصب و راه اندازی مقداری سفره به صورت آزمایشی تولید کردیم تا بتوانیم از نظرات و پیشنهادات سازنده مراجعین به غرفه، کمال استفاده را ببریم و در جهت بهبود و ارتقاع کیفی آن به کار بگیریم. خوشحالیم که نظرات مثبت زیادی دریافت کردیم و این انرژی ما را بیشتر کرده.

محصولات دیگری که در نمایشگاه نمونه‌های آن‌ها موجود است، نایلکس‌های دسته رکابی سفید و رنگی از تمام رنگ‌ها (بنفش، نارنجی، سبز، زرد، آبی، قرمز، شیری، مشکی و…) زباله‌های رولی جعبه‌ای، سه رول و تک رول می‌باشد.
امیدوارم بتوانیم شایسته مراجعه کنندگان در خدمتشان باشیم.

پایدار باشید

برچسب ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد ایمیل و تلفن همراه شما منتشر نمی شود و فقط برای اطلاع رسانی پاسخ به دیدگاه شماست